miastoNS
Portal informacyjny | Nowy Sącz

Maxfliz – salon meblowy, który pięknie Cię urządzi

0 373

Aranżacja wnętrz w sposób, który będzie zarazem estetyczny, jak i wygodny, nie zawsze jest łatwą sztuką. Zestawienie ze sobą odpowiednich elementów wyposażenia to zadanie, które nie każdy będzie w stanie wykonać samodzielnie. Na szczęście krakowski salon meblowy Maxfliz może Ci pomóc w tym aspekcie. Dzięki niemu stworzysz wspaniałą łazienkę, kuchnię, a także inne pomieszczenia, gdzie spędzanie czasu będzie czystą przyjemnością.

W jaki sposób Maxfliz może podnieść komfort Twojego życia? Przeczytaj i poznaj tą niezwykłą ofertę!

Mieszkaj w estetycznym otoczeniu
Maxfliz to salon meblowy w Krakowie, który nie tylko oferuje swoim klientom wysokiej jakości sprzęty, umeblowanie i płytki, ale również pomoże w aranżacji wnętrz. Niezależnie od tego, czy urządza się nowe mieszkanie, czy chce odświeżyć już istniejące, ci specjaliści od domowego piękna zawsze chętnie służą pomocą. Obejmuje to kompleksowy zakres usług – zaczynając od wybrania właściwych płytek ceramicznych po umeblowanie.

Dlaczego warto skorzystać z takiej pomocy? Przede wszystkim dlatego, że oszczędzasz w ten sposób czas i pieniądze. Nie musisz angażować specjalisty od aranżacji wnętrz, a następnie kupować wskazanych przez niego mebli. Tutaj otrzymujesz od razu pakiet usług – projekty aranżacji dopasowanej do Twoich potrzeb (wraz z wizualizacjami!), materiały, meble, wykonanie niezbędnych prac (od położenia płytek po wstawienie umeblowania), a także… profesjonalną sesję zdjęciową! Dzięki temu nie tylko będziesz doskonale czuć się we własnych czterech kątach, ale również poczujesz się niczym postać z pierwszych stron gazet!

Szeroki wybór dla każdego
Oferowane przez salon meblowy w Krakowie produkty to najlepsza jakość i estetyka wykonania. Dotyczy to zarówno mebli, jak i oświetlenia – Maxfliz dba o wszelkie aspekty mieszkania. W każdej kategorii produktowej znajdziesz niezwykle szeroki wybór, co umożliwi Ci nie tylko znalezienie mebli polecanych do planowanej aranżacji, ale po prostu takich, które najbardziej Ci się spodobają.

Warto dodać, że krakowski Maxfliz ma ofertę nie tylko dla wnętrz domów i mieszkań. Osobny dział obejmuje aranżacje balkonów i tarasów. Tutaj również specjaliści przygotowali mnóstwo pomysłów na aranżacje i wyposażenie. Możesz z nich skorzystać, jeśli chcesz czuć się wspaniale także przed swoją siedzibą.

Maxfliz to nie tylko Kraków
Jeśli chcesz mieszkać pięknie, a Twoim miastem nie jest Kraków, żaden problem. Maxfliz ma swoje sklepy meblowe także w innych miastach Polski. Są to Katowice, Wrocław i Warszawa. Oczywiście z każdym salonem możesz skontaktować się także, jeśli mieszkasz poza nimi – zakupione meble, oświetlenie lub płytki mogą zostać dostarczone do Ciebie kurierem na terenie całego kraju.

Warto jednak odwiedzić dowolny sklep meblowy Maxfliz, aby na miejscu zobaczyć ekspozycje, będące przykładem tego, co możesz osiągnąć dzięki ofercie tej firmy. Możesz tam także porozmawiać z projektantami, którzy przygotują plan aranżacji specjalnie dla Ciebie – dostosowany do Twoich oczekiwań oraz potrzeb. Efektem rozmowy będzie wizualizacja tego, jak może wyglądać Twoje mieszkanie lub wybrane pomieszczenie dzięki propozycjom ze sklepu.

Zaufaj specjalistom – oczekuj komfortu
Maxfliz to specjaliści od płytek, mebli i oświetlenia, a w prawidłowym zaaranżowaniu wnętrz wspierają ich fachowcy z pracowni architektury wnętrz Deer Design. Ta współpraca przynosi wspaniałe efekty w postaci nie tylko wysoce estetycznych, ale również trwałych aranżacji i umeblowania pomieszczeń. Nie jest dla nich problemem zarówno stworzenie eleganckiego salonu, jak i domowego spa.

Dlatego powierzając aranżację swoich wnętrz Maxfliz, zyskujesz pewność, że otrzymasz to, co najlepsze. Warto również podkreślić, że wszystkie ceny – zarówno za sprzęty, jak i płytki – są bardzo przystępne, dlatego możesz sobie pozwolić na te usługi. Zmiany wystroju mieszkania możesz dokonać w każdej chwili. Tylko od Ciebie zależy, kiedy stanie się bardziej komfortowe.

Przekonaj się o tym – zobacz ofertę Maxfliz już dzisiaj!

 

Komentarze Facebook
Zobacz również

Zostaw odpowiedź