miastoNS
Portal informacyjny | Nowy Sącz

„Mini Potęga Informatyki” największe widowisko multimedialne dla dzieci już za 2 tygodnie!

0 977

Wyższa Szkoła Biznesu – National-Louis University w Nowym Sączu zaprasza na “Mini Potęgę Informatyki, czyli spotkanie przeznaczone z myślą o najmłodszych miłośnikach tego niezwykłego i multimedialnego świata.

Czytaj również: 5100 nowych studentów i słuchaczy studiów podyplomowych. WSB-NLU na liście najpopularniejszych polskich uczelni według Ministerstwa Edukacji i Nauki

„Mini Potęga Informatyki”. Wydarzenie informatyczne dla najmłodszych

Potęga Informatyki to wyjątkowe widowisko multimedialne, w którym świat realny połączy się z wirtualnym. Każdy uczestnik wydarzenia staje się częścią wirtualnego świata. Aby zapewnić też najmłodszym możliwość poznawania wyjątkowości VR oraz informatyki, przygotowaliśmy specjalne, dedykowane im wydarzenie – “Mini Potęgę Informatyki”.

Przy pomocy doskonałej muzyki, animacji, filmów, laserów i efektów świetlnych prelegenci

zaprezentują nowoczesne możliwości informatyczne – a wszystko po to, by każdy mały uczestnik poczuł prawdziwą Potęgę Informatyki i zrozumiał ją w przystępny dla siebie sposób!

Mini Potęga Informatyki prowadzona jest w ramach UNIWERSYTETU I WIEKU WSB-NLU.

Co czeka na uczestników “Mini Potęgi Informatyki”?

Jaki jest plan wydarzenia? W ramach “Mini Potęgi Informatyki” WSB-NLU przygotowało szereg fascynujących i naukowych atrakcji dla najmłodszych. Na dzieci czeka:

  • Ceremonia otwarcia, czyli multimedialne show;
  • Big Light Show – wielki pokaz;
  • Cyfrowe przetwarzanie dźwięku;
  • Poznanie siły gamedevu – czyli największych osiągnięć branży gier komputerowych;
  • Sztuczna inteligencja i możliwość skorzystania z innowacyjnych rozwiązań;
  • Wielkie zaokrąglone ekrany LED;
  • 50 ruchomych głów świetlnych, światła typu beam, filmy, animacje, lasery;
  • Interakcja z widownią;
  • Tunel laserowy.

To musisz wiedzieć o “Mini Potędze Informatyki”

Uczestnictwo w widowisku jest bezpłatne. Do spotkania w ramach „Mini Potęgi Informatyki” zapraszamy wszystkie dzieci wraz z rodzicami lub opiekunami.

Rejestracja jest obowiązkowa dla każdego uczestnika widowiska: https://wsb-nlu.clouda.edu.pl/WydarzeniaZapisy/Formularz/148

Widowisko odbędzie się w piątek, 2 grudnia 2022 r. na kampusie Wyższej Szkoły Biznesu – National Louis University w Nowym Sączu, przy ul. Zielona 27, w budynku C, aula C010. Startujemy o godzinie 17:00.

 

Komentarze Facebook
Zobacz również

Zostaw odpowiedź