miastoNS
Portal informacyjny | Nowy Sącz

Morska trawa w materacu? Dla tej nowosądeckiej firmy to żaden problem!

0 1 969

Sprężyna, gąbka? Pewnie wielu z Was wybierając swój materac, zadawało sobie tylko to jedno pytanie, nie zdając sobie sprawy z tego, że istnieje wiele różnych czynników i materiałów, które wpływają na komfort naszego snu i wypoczynku. W wielkim markecie trudno jest jednak oczekiwać fachowej porady w tej kwestii, dlatego warto wybrać Fabrykę Materacy NOWAK. W tej nowosądeckiej manufakturze każdy klient może liczyć na indywidualną poradę specjalisty, wybrać rozmiar, kształt i materiały, z których powstanie ten idealnie dobrany materac. Fabryka Materacy Nowak to mała firma, z wielkimi możliwościami.

W Nowym Sączu przy ul. Karola Szymanowskiego można dostrzec niewielki budynek, w którym ulokowano jednak prawdziwą Fabrykę Materacy Nowak. Fabrykę, bo właśnie w tym miejscu materace powstają od podstaw, choć firmę łatwiej porównać do manufaktury. Nad każdym produktem pracuje bowiem człowiek, a nie maszyna. To sprawia, że materace tej nowosądeckiej firmy można śmiało określić jako te najwyższej jakości. Nie prowadzimy produkcji masowej i co równie ważne, nie magazynujemy materacy. Każdy z nich, tworzony jest dla konkretnego klienta, na indywidualne zamówienie. Staramy się dobierać odpowiednie materiały do upodobań danej osoby i co istotne, wszystkie produkty pochodzą z Polski wyjaśnia Bartosz Nowak, właściciel firmy. Materace z naszej Fabryki to produkt w 100% POLSKI, tworzony w klimacie małej manufaktury. Dbałość o szczegóły, materiały najwyższej jakości oraz precyzja wykonania nadają naszym materacom charakter niszowy  uzupełnia Nowak.

 

Fabryka Materacy NOWAK ul. Karola Szymanowskiego 23 w Nowym Sączu!

 

Nowosądecka firma nie ma żadnych ograniczeń w kwestii doboru materiałów, z których powstają materace. Klienci znajdą tutaj zarówno klasyczne wypełnienia, jak i te ekstrawaganckie. Zakres surowców używanych przez naszą firmę jest niezwykle szeroki. Od pianek lateksowych, termo elastycznych, wysokoelastycznych, siedmiostrefowych po końskie włosie, wełnę owczą czy trawę morską. Wszystko zależy od klienta, który może liczyć na naszą poradę i pomoc w doborze wypełnienia. Dla przykładu trawa morska znakomicie wpływa na nasz kręgosłup, z kolei dla osób lubiących chłodniejszą powierzchnię do spania proponujemy specjalne, żelowe pianki chłodzące, dzięki którym materac nagrzewa się trzy razy wolniej niż w wersji standardowej dodaje Bartosz Nowak. Topowym produktem firmy jest materac pięciozwojowy z lateksem i żelem chłodzącym. Zdecydowanie mogę polecić ten produkt. Lateks jest naturalny, nie wchłania kurzu i roztoczy i dopasowuje się do kształtu naszego ciała, co znacznie poprawia komfort snu wyjaśnia właściciel Fabryki Materacy NOWAK.

 

 

Ta nowosądecka firma istnieje na rynku od pięciu lat, jednak doświadczenia jej właściciela związane z branżą meblarską sięgają już prawie 15 lat. W swojej ofercie posiada około 50 modeli różnego rodzaju materacy, wykonując również produkty dla szpitali, hoteli, przyczep kempingowych i tirów. Dzięki stronie internetowej FabrykaMateracy.info, materace z Nowego Sącza trafiają do klientów z całej Polski. Dobra opinia o firmie dotarła też nawet za granicę, skąd również spływają zamówienia.

Mogą trafić również do Ciebie! Skorzystaj z fachowej porady i wybierz swój idealny materac. Dowiedz się więcej na:

 

 

lub odwiedź Facebook.com/fabrykamateracy.info

 

Mat. Prom.
fot. Marek Jaśkiewicz

Komentarze Facebook
Zobacz również

Zostaw odpowiedź