miastoNS
Portal informacyjny | Nowy Sącz

Nie czekaj, aż Twoja skóra zacznie się zmieniać. Zadbaj o ekskluzywną pielęgnację

0 654

Nasza skóra się zmienia – niestety, tego nie da się ukryć. Ale można zatrzymać wiele zmian, które zachodzą pod wpływem naturalnego starzenia się, zanieczyszczeń w powietrzu, procesów związanych z opalaniem się, czy problemami skórnymi, jak trądzik, przebarwienia, bądź pękające naczynka. Zamiast jednak zastanawiać się nad tym, w jaki sposób radzić sobie z tymi dolegliwościami, które już powstały – znacznie lepiej jest im zapobiegać.

Jak odpowiednio zadbać o swoją skórę? Stawiając na profesjonalną i ekskluzywną pielęgnację, kosmetyki wysokiej jakości i odpowiedni zabiegi w Skin Concept Klaudia Gargula!

Profilaktyka do podstawa – postaw na zabiegi, które poprawiają stan twojej cery i ciała
Wszyscy mierzymy się dziś z wieloma trudnościami, szybkim stylem życia, brakiem czasu dla samych siebie. Najważniejsze jest, by jednak czasem zwolnić i po prostu zadbać o to, co mamy najważniejsze, czyli właśnie nas samych. Im wcześniej się to uda, tym lepsze efekty osiągniemy. Nie bez powodu mówi się o tym, że profilaktyka to podstawa. Skoro udajemy się do lekarza, by zapobiec niektórym chorobom, wykonujemy badania, by wykluczyć pewne odstępstwa od normy – czemu nie robić tego samego z ciałem i skórą?

Jeśli zauważasz, że twoja skóra zaczęła być wiotka i traci elastyczność – najpewniej rozpoczął się proces starzenia. Jest zbyt przetłuszczona i pojawiają się wypryski? Możliwy jest trądzik, nieodpowiednia pielęgnacja lub dojrzewanie. Masz świeże rozstępy lub cellulit? Je także trzeba zwalczyć. Pierwsze przebarwienia? Jeśli w porę nie zaczniesz działać – pojawią się kolejne! Rozwiązaniem jest zaufaniem specjalistom w Nowym Sączu, a dokładniej Skin Concept Klaudia Gargula! Tutaj masz połączenie najlepszych zabiegów, doskonałego sprzętu i wiedzy na światowym poziomie.

Jakie zabiegi warto wykonać w Skin Concept?
Skin Concept Klaudia Gargula to miejsce wyjątkowe na mapie Nowego Sącza. Wyróżnia je kompleksowe podejście do tematu kosmetologii. Holistyczne podejście do klienta łączy się z doskonałej jakości preparatami oraz sprzętem typu Endermologie Alliance, Storz Medical, GeneO, Dermapen czy Virtue RF.

To właśnie połączenie technologii oraz wiedzy sprawia, że zabiegi w Skin Concept przynoszą rezultaty – i to w wielu przypadkach już od pierwszej chwili! Decydując się na skorzystanie z usług tego wyjątkowego gabinetu, warto postawić na takie zabiegi, które wspierają m.in.:

  • lifting i resurfacing skóry,
  • redukcję zmarszczek,
  • poprawę kolorytu skóry,
  • redukcję blizn,
  • modelowanie sylwetki,
  • ujędrnianie skóry,
  • redukcję cellulitu,
  • nawilżenie skóry,
  • redukcję trądziku,
  • ujędrnienie i lifting twarzy.

Gabinet Kosmetologiczny – Skin Concept – Klaudia Gargula

ul. Zielona 27D, 33-300 Nowy Sącz

http://skinconceptns.pl

Email: skinconceptns@gmail.com
Telefon: +48 501 608 543

 

Komentarze Facebook
Zobacz również

Zostaw odpowiedź