miastoNS
Portal informacyjny | Nowy Sącz

Nie rozumiesz zasad w „Polskim Ładzie”? Eksperci pomogą [Dyżur]

0 257

Eksperci wytłumaczą, o co chodzi w „Polskim Ładzie”. Specjalne dyżury ruszyły w Urzędach Skarbowych w całej Polsce, także w Nowym Sączu. Osoby, które mają wątpliwości co do nowych zmian podatkowych, mogą umówić się i porozmawiać z ekspertem.

 

Czytaj również: Płatności Polskim Bonem Turystycznym przekroczyły 2 mld zł

 

Dyżury także w Urzędzie Skarbowym w Nowym Sączu
Jakie zmiany podatkowe niesie ze sobą “Polski Ład” – to wytłumaczą pracownicy Urzędów Skarbowych. W całej Polsce ruszyły konsultacje, które powadzone są we wszystkich skarbówkach w kraju. Eksperci dyżurują także w nowosądeckim urzędzie.

Wszystkie Urzędy Skarbowe prowadzą dyżury, gdzie eksperci Krajowej Administracji Skarbowej będą udzielać informacji o “Polskim Ładzie”. Te dyżury prowadzone będą w wydłużonych godzinach, aż do 19:00. – Można zadawać pytania związane ze zmianami podatkowymi wprowadzonymi przez „Polski Ład” – mówi Konrad Zawada, rzecznik prasowy Izby Administracji Skarbowej w Krakowie.

Można dzwonić też na infolinię
Na wizytę w Urzędzie Skarbowym można zapisać się na www.wizyta.podatki.gov.pl. Na tym portalu można się umówić na konkretny dzień, a nawet wybrać godzinę, która nam pasuje. Tu warto dodać, że na pytania podatników odpowiedzą także eksperci na specjalnej infolinii pod numerem telefonu 22 765 64 64.

 

Komentarze Facebook
Zobacz również

Zostaw odpowiedź