miastoNS
Portal informacyjny | Nowy Sącz

Nietuzinkowe miejsce na mapie Nowego Sącza. Winiarnia Sądecka zaprasza

1 1 536

Rynek 10 w Nowym Sączu, to adres pod którym znajdziecie niezwykłą Winiarnię Sądecką. Miejsce jest historycznie związane z winiarską tradycją Sądecczyzny. To właśnie w tym miejscu, do którego właściciele mają zaszczyt Państwa zaprosić, przechowywano, na przełomie XVI i XVII wieku wspaniałe wino.

 

Już po przekroczeniu progu sieni możecie zobaczyć zachowany, późnorenesansowy portal zwieńczony gzymsem. To właśnie z tych piwnic wyjeżdżało wino i wyroby rękodzielnicze. Zachowano historyczny klimat tego miejsca. Znajdują się tu kamienne, nie ruszane mury. Aby ocieplić nieco surowy wygląd lokalu wyposażono go w przytulne kanapy, wygodne fotele, piękny drewniany bar oraz eleganckie szafy na wino. Udało się stworzyć nietuzinkowe miejsce. Winiarnia to idealne miejsce na organizację imprez okolicznościowych, spotkań biznesowych, szkoleń, spotkań ze znajomymi czy romantycznej kolacji we dwoje.

– Otwierając Winiarnie Sądecką, wiedzieliśmy, że nie tylko dopracowane wnętrze ma stanowić o naszej wyjątkowości. To odpowiedni dobór win, jedzenie i wykwalifikowany personel stanowią dopełnienie tego miejsca. W naszym lokalu odbywają się koncerty, wieczory z muzyką na żywo oraz szereg wydarzeń artystycznych, degustacji, promocji młodych talentów. Wszystko po to, aby upowszechnić wiedzę na temat wyjątkowego trunku jakim jest wino – mówią właściciele lokalu.

Czy udało im się to osiągnąć? Uważamy, że tak! Opinie zadowolonych gości utwierdzają w przekonaniu, że stworzono niezwykłe miejsce na mapie Nowego Sączą. Chcemy Was serdecznie zaprosić, abyście mogli poznawać smaki potraw w towarzystwie odpowiednio dobranych do nich win z różnych stron świata. 

Winiarnia Sądecka
Rynek 10, Nowy Sącz
Tel. 570 701 601, @: winiarnia@winiarniasadecka.pl
www.WiniarniaSadecka.pl

 

 

Komentarze Facebook
Zobacz również
1 komentarz
  1. driver pisze

    Nietuzinkowa, i wszystko jasne…

Zostaw odpowiedź