miastoNS
Portal informacyjny | Nowy Sącz

Nowy Salon KIKI w Nowym Sączu! Zdobądź nagrody wartości 10 tys. złotych

0 5 247

Wielkimi krokami zbliża się dzień otwarcia nowego salonu KIKI. Sklep powstał z myślą o dzieciach i będzie jednym z największych tego typu w regionie. Niezwykle duża powierzchnia użytkowa pozwola na zapoznanie się z bardzo bogatą ofertą, w której znajdują się m.in. wózki, foteliki samochodowe, nosidełka, chusty, akcesoria do kompleksowego wyposażenia pokoju dziecięcego oraz wiele, wiele innych. Nowa placówka rozpocznie działalność już 2 października (sobota) o godzinie 9:00 przy ulicy Tarnowskiej 33 (w budynku Media Markt).

W tym dniu dla klientów przewidziano mnóstwo ciekawych promocji, którymi objęty zostanie cały asortyment. Na każdego klienta czeka również niespodzianka. Ponadto każdy kto zrobi w tym dniu zakupy w kwocie powyżej 100 zł będzie mógł uczestniczyć w loterii paragonowej, gdzie do wygrania będą atrakcyjne nagrody o łącznej wartości, aż 10 tysięcy zł! – informują właściciele sklepu KIKI.

Dla osób, które udostępnią i polubią profil sklepu na facebooku czeka w prezencie ciepły kocyk dla maluszka, który idealnie sprawdzi się podczas jesiennych spacerów. W tym dniu do Państwa dyspozycji pozostanie wysoce wykwalifikowany personel sklepu oraz szerokie grono expertów handlowych.

Spodziewasz się dziecka, kompletujesz dla niego wyprawkę lub po prostu chcesz “coś” zmienić w pokoju swojego malucha? Koniecznie zajrzyj 2 października do sklepu KIKI na ulicy Tarnowskiej 33 w Nowym Sączu.

 

Komentarze Facebook
Zobacz również

Zostaw odpowiedź