miastoNS
Portal informacyjny | Nowy Sącz

Odkryj niezwykłą podróż w czasie w Hotelu NOVA Galicja w Nowym Sączu

0 1 166

Marzysz o noclegu w magicznym miejscu, gdzie historia ożywa na nowo? Odwiedź Hotel NOVA Galicja w Miasteczku Galicyjskim w Nowym Sączu – jednym z najbardziej fascynujących miejsc na turystycznej mapie Małopolski! Zarezerwuj swoją wyjątkową noc w Hotelu NOVA Galicja i przeżyj niezapomniane chwile w magicznej atmosferze dawnej Galicji! Telefon: 607 432 196, hotel@nova-galicja.pl

Czytaj również: Otwierają Karczmę i Kawiarnię na Miasteczku Galicyjskim. Grupa NOVO z kolejnym HITEM gastronomicznym w Nowym Sączu

– Nasz hotel to nie tylko komfortowy nocleg, to prawdziwa podróż w czasie. Zanurz się w atmosferze prowincji galicyjskiej przełomu XIX i XX wieku, przebywając w naszym unikalnym zespole architektoniczno-urbanistycznym. Nasze wnętrza inspirowane są historycznymi budowlami, które przeniosą Cię w czasy dawnej Galicji – informują właściciele obiektu.

„Noc w Muzeum” – to nie tylko hasło, to prawdziwe przeżycie! Obiekty, wyposażone w funkcje usługowe, handlowe i gastronomiczne, przeniosą Cię do autentycznego życia małych miasteczek z czasów autonomii galicyjskiej. Tu tradycja łączy się z nowoczesnością, aby stworzyć niezapomnianą atmosferę dla każdego gościa.

Doświadcz unikalnej edukacji historycznej i regionalnej, jakiej nie znajdziesz nigdzie indziej. „Noc w Muzeum” w Hotelu NOVA Galicja to wyjątkowa okazja dla młodych i starszych podróżników, by zgłębić klimat życia codziennego w rekonstruowanej przestrzeni prowincjonalnego miasteczka galicyjskiego.

Więcej informacji: www.nova-galicja.pl

 

Komentarze Facebook
Zobacz również

Zostaw odpowiedź