miastoNS
Portal informacyjny | Nowy Sącz

Pergole w BlachDom. Nowoczesny system zadaszenia tarasowego dostępny od ręki [Zdjęcia]

0 1 111

Przy projektowaniu tarasów należy wziąć pod uwagę jedną bardzo ważną kwestię – powinny one zachęcać do spędzania na nich czasu nie tylko w ciepłe, słoneczne dni. Dobrze zaprojektowane tarasy z przyjemnością będziemy odwiedzać także podczas niesprzyjającej pogody, w chłodniejszą temperaturę oraz wieczorami. Oferowane przez BlachDom aluminiowe i lamelowe pergole tarasowe zapewnią warunki do przyjemnego spędzania czasu na świeżym powietrzu.

 

Czytaj również: Mobilne biura, domki i siłownie kontenerowe. BlachDom z nowością na rynku

Nasze pergole tarasowe to nowoczesny sposób na zagospodarowanie przestrzeni ogrodowej, który stanowi jednocześnie ochronę przed promieniami słonecznymi, wiatrem i deszczem. Stwarzają też dodatkową przestrzeń do codziennego użytkowania – taras zaopatrzony w pergole może być wspaniałym miejscem na rodzinne uroczystości i spotkania z przyjaciółmi. Odpowiednio przystosowany taras lub altana umożliwia przyjemny wypoczynek na zewnątrz nie tylko w słoneczne dni, lecz także w niesprzyjającą pogodę – mówi Mariusz, właściciel firmy BlachDom Technika Budowlana.

 

Aluminiowe i lamelowe pergole utrzymane są w stylu minimalistycznym. W parze z estetyką idzie też wygoda – zadaszenia sterowane są za pomocą pilota lub aplikacji mobilnej. Można je również uzupełnić o zapewniające dodatkową ochronę przesłony boczne lub oświetlenie LED, które zwiększy komfort użytkowania pergoli po zmroku. 

 

Pergole Nowy Sącz w BlachDom to:

  • ZINTEGROWANY SYSTEM ODPROWADZANIA WODY
  • TRWAŁA I BEZPIECZNA KONSTRUKCJA
  • MOŻLIWOŚĆ WYKONANIA KAŻDEGO KOLORU

 

BlachDom Technika Budowlana
795 470 106
Wielogłowy 252
Podegrodzie 683/1
www.blachdom-tech.pl

REALIZACJE

 

Komentarze Facebook
Zobacz również

Zostaw odpowiedź