miastoNS
Portal informacyjny | Nowy Sącz

Piece ogrodowe do pizzy i chleba – kulinarna magia w ogrodzie

0 482

Piec do pieczenia pizzy postawiony bezpośrednio w ogrodzie? Tak to jest możliwe! Taka atrakcja z pewnością przyciągnie do ciebie wielu gości i urozmaici każdą imprezę. Nieważne, czy jesteś właścicielem niewielkiej knajpki z klimatycznym ogródkiem letnim, czy twój dom położony jest w urokliwej okolicy, a ogród służy do spotkań z bliskimi przyjaciółmi i rodziną, podczas którego wspólnie biesiadujecie. Porzuć nudnego już grilla i pieczoną kiełbasę na rzecz aromatycznej, włoskiej pizzy i świeżego chleba, który rozpływa się w ustach.

  • Piec do pizzy ogrodowy
  • Piec do pizzy ogrodowy – elementy budowy pieca ogrodowego
  • Piec do wypieku chleba – puszysty chleb na świeżym powietrzu
  • Palenisko do wypieków na wolnym powietrzu – grill ogrodowy

Piec do pizzy ogrodowy
Potrawa, która nieraz gości niemal w każdym domu niezależnie od kraju i preferencji kulinarnych to pizza. Pochodzący z Włoch kawałek wypieczonego placka posmarowanego sosem pomidorowy z dodatkiem sera i ulubionych składników wcale nie jest taki łatwy do wykonania. Sekret tkwi nie tylko w samym cieście i świeżych oraz dobrych jakościowo składnikach. Niezwykle istotnym elementem jest temperatura oraz czas pieczenia. W końcu najlepsze włoskie pizze trzymane są w piecu kamiennym, opalanym drewnem przez jedyne trzy minuty, uzyskując tym samym idealne wypieczenie i chrupkość złocistych brzegów.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom konsumentów, którzy trudzą się w znalezieniu idealnej receptury na wykonanie najlepszej domowej pizzy stworzony został piec ogrodowy do pizzy opalany drewnem. Niezwykle funkcjonalne urządzenie z pewnością będzie doskonałym elementem wyposażenia, dzięki któremu podczas przyjęć i spotkań na wolnym powietrzu będziesz serwować włoskie specjały najlepszej jakości lofra.pl/grille-piece-ogrodowe.

Piec do pizzy w ogrodzie – elementy budowy pieca ogrodowego
Piece ogrodowe do pizzy zostały stworzone tak, by bez trudu mogły być zamontowane na tarasie, patio, bezpośrednio na trawniku ogrodowym lub w dowolnie wydzielonych przestrzeni w okolicy twojego domostwa lub domku letniskowego. Opatentowana technologia ForninoxTM, w którą zostały wyposażone poszczególne modele pieców do pizzy pozwala na wykorzystanie formuły fizycznego gotowania i pieczenia na cegle, dzięki czemu potrawy wychodzące z paleniska nie tracą swoich walorów smakowych i aromatu.

Ogrodowy piec do pizzy został wykonany ze stali nierdzewnej, dzięki czemu jest niezwykle wytrzymały na uszkodzenia mechaniczne, zróżnicowane i niekorzystne warunki atmosferyczne, wysokie i niskie temperatury, co pozwoli ci cieszyć się nim przez długie lata. Konstrukcja, jak i sama obsługa pieca nie należy do zbyt skomplikowanych, dlatego jego montaż nie powinien stanowić dla ciebie większego problemu. Urządzenie zostało wyposażone w dwie komory, z których pierwsza służy do umiejscowienia opału w postaci drewna i druga, w której umieszczasz gotowe ciasto, które chcesz poddać obróbce termicznej.

Dzięki odpowiedniej budowie temperatura wytwarzana wewnątrz komory może sięgać nawet 500 stopni Celsjusza, co pozwoli na wypieczenie idealnej pizzy w zaledwie kilka minut. Dodatkowym atutem jest czas nagrzewania paleniska, które niewiele różni się od standardowych sprzętów do pieczenia w domu i wynosi około 20 minut.

Piec do wypieku chleba – puszysty chleb na świeżym powietrzu
Kto nie lubi wspaniałego zapachu świeżego pieczywa, wyjętego o poranku prosto z pieca chlebowego? Piec ogrodowy wielofunkcyjny sprawdzi się w tej roli idealnie. Wspomniana możliwość szybkiego nagrzania i łatwego, równomiernego wypieku sprawi, że nie będziesz musiał z samego rana biec do piekarni po świeże bułeczki na śniadanie. Własne, naturalne wypieki, bez konserwantów i chemicznych spulchniaczy z pewnością zaskoczą twoją rodzinę i sprawią, że na nowo odkryją magię jedzenia wspólnych śniadań, słuchając śpiewu ptaków na tarasie i obserwując jak przyroda budzi się do życia lofra.pl/piece-chlebowe.

Dla wymagających użytkowników stworzone zostały piece, które mogą przygotowywać nawet do trzech potraw jednocześnie, dając ci możliwość wypieczenia kilku bochenków chleba w tym samym czasie, uzupełniając zapasy na najbliższe dni. Co więcej, wyposażenie poszczególnych urządzeń składa się z termometru, dzięki któremu bez problemu skontrolujesz aktualną temperaturę, dodatkowych blach, na których możesz przygotowywać posiłki rusztów grillowych na wypadek, gdybyś zatęsknił za tradycyjnym letnim grillowaniem oraz oświetlenia, które ułatwi ci wkładanie i wyjmowanie wypieku.

Palenisko do wypieków na wolnym powietrzu – grill ogrodowy
Ogrodowy piec do pizzy to dobre rozwiązanie dla wszystkich właścicieli ogródków piwnych z udzielonym pozwoleniem na serwowanie posiłków. Świeża pizza, czy chleb podawany z domowym smalcem i ogórkiem wyciągnięty prosto z pieca z pewnością przyciągnie tłumy klientów skuszonych niesamowitym zapachem i smakiem. Nie wiesz, na jaki model się zdecydować? Dostępną ofertę pieców sprawdź na lofra.pl.

 

Komentarze Facebook
Zobacz również

Zostaw odpowiedź