miastoNS
Portal informacyjny | Nowy Sącz

Pizza Hut w Nowym Sączu! Wiemy kiedy otwarcie

1 4 001

Ta wiadomość ucieszy fanów pizzy. W nowosądeckiej galerii będzie można zjeść w Pizzy Hut. Pierwszy lokal Pizzy Hut powstał w 1958 r. w stanie Kansas w USA. 11 lat później sieć pojawiła się w Meksyku. Polacy na pierwszą pizzerię tej marki czekali do 1992 r., został wtedy otwarty lokal w hotelu Marriott w Warszawie. Pizza Hut to chyba najbardziej znana sieć pizzerii na świecie. Reklamowali ją m.in. przyszły prezydent USA Donald Trump, EX-Beatles Ringo Starr czy były prezydent ZSRR Michał Gorbaczow.

Czytaj również: Newag miał 6,35 mln zł zysku netto, 16,84 mln zł zysku EBIT w III kw. 2022 r.

Nowy Sącz będzie kolejnym miastem w Polsce, gdzie będzie można zjeść słynną pizzę z wypełnionymi serem brzegami. We wtorek (29 listopada) w CH Gołąbkowice w Nowym Sącz zostanie otwarta restauracja Pizza Hut. To pierwszy w mieście lokal należący do tej popularnej międzynarodowej sieci serwującej pizzę. Nowa restauracja Pizza Hut w Nowym Sączu będzie znajdować się w specjalnie wydzielonej strefie gastronomicznej na pierwszym piętrze Centrum Handlowego Gołąbkowice przy ul. Prażmowskiego 11. Lokal będzie czynny w godzinach 10:00 – 22:00. 

Będziecie jedli w Pizzy Hut, czy wybierzecie jedną z lokalnych pizzerii? Na Wasze komentarze czekamy pod tekstem, możecie je też przesyłać na adres mailowy redakcja@miastoNS.pl

 

Komentarze Facebook
Zobacz również
1 komentarz
  1. Pawel pisze

    Superrrr niemoge sie doczekac

Zostaw odpowiedź