miastoNS
Portal informacyjny | Nowy Sącz

Poczuj smak prawdziwej, amerykańskiej kuchni! American Burger Point zaprasza

1 2 187

Kawałek Ameryki w sercu Nowego Sącza? Nic prostszego! American Burger Point przy Jagiellońskiej 19 to kolejne miejsce na kulinarnej mapie centrum Sącza, które wychodzi poza utarte schematy. Menu oparte na klasykach amerykańskiej kuchni. Wnętrze nawiązujące wystrojem do amerykańskich bistro. W menu znajdziecie kultowe już skrzydełka Buffalo, burgery czy stripsy. Smak prawdziwej, amerykańskiej kuchni. I my to gwarantujemy! Cóż więcej potrzeba? 

Czytaj również: Knedel Hospoda Brovar zaprasza. Jedyne takie miejsce w Małopolsce

– Tworząc receptury, szef kuchni opiera się na oryginalnych przepisach, korzysta z bogactwa przypraw kuchni Tex Mex. Pozwala to wprowadzać do oferty nowe dania i elastycznie reagować na oczekiwania klientów. Na uwagę zasługuje fakt, że większość składników pochodzi od lokalnych dostawców, co pozwala łączyć kuchnie dość odległą z lokalnymi akcentami – mówi w rozmowie z miastoNS.pl manager restauracji.

American Burger Point to również sprawnie działający system dostaw, który pozwala na szybką i bezproblemową obsługę. Na wiosnę do dyspozycji gości oddawany jest przestronny ogródek. Lokal przystosowany jest do obsługi gości niepełnosprawnych, wykwalifikowana kadra pracowników doskonale radzi sobie w takich sytuacjach. Co równie ważne, lokal jest przyjazny zwierzakom, na psy zawsze czeka miska ze świeżą wodą!

American Burger Point
Jagiellońska 19, Nowy Sącz
Telefon i dostawa: 510 304 104

 

Komentarze Facebook
Zobacz również
1 komentarz
  1. mężykdriver pisze

    haha kos „buduje” stadion wiec przypadkiem dokłada dwa piętra do BP na prażmowskiego no i restauracyjka na deptaku też nic nie boli bo przecież już z 30gruszek betonu zniknęło a handzel i kibole o IQ ameby się nie połapią.

Zostaw odpowiedź