miastoNS
Portal informacyjny | Nowy Sącz

Pomysły na prezent, które zrealizujesz z ukochaną osobą!

0 727

Niezależnie od okazji, warto czasem zaskoczyć bliską osobę nietuzinkowym prezentem. Najważniejszą cechą udanego upominku jest jego trafność, aby jednak taki był to my – osoby obdarowujące – musimy dobrze przemyśleć jego wybór. Często brakuje cennego czasu, który chcielibyśmy poświęcić drugiemu człowiekowi. Dlatego podaruj naprawdę wyjątkowy dar – swój czas. Poniżej znajdziesz pomysły na prezent, który zrealizujesz z ukochaną osobą!

Relaksujące chwile z ukochaną osobą
W obecnych czasach, kiedy panuje moda na nieustanny rozwój, dużo pracujemy i chcemy być aktywni na wielu płaszczyznach, zapominając często o równowadze. W kontrze do wytężonej pracy jest relaks. Wielu z nas brakuje momentu wytchnienia, dlatego doskonałym pomysłem na prezent we dwoje będzie Dzień SPA dla dwojga. Salony SPA oferują szeroką gamę zabiegów – najczęściej są to odprężające masaże połączone z zabiegami na twarz, dłonie czy włosy. Taki pobyt w salonie spa pozwoli na głęboki relaks i nadrobienie zaległości w kontaktach z bliską osobą. Będzie to wspaniały prezent dla partnerki, przyjaciółki czy mamy, który z pewnością zostanie doceniony.

Wartościowy czas spędzony razem
Coraz bardziej popularne jest dawanie prezentów w formie przeżyć. Dlaczego? Powodem może być chęć wyróżnienia, zaakcentowania ważności relacji z osobą obdarowaną. Ale równie ważną przyczyną jest fakt, że z prezentów materialnych wszystko już było a okazji wciąż jest wiele. Nikt nie chce się powtarzać i wręczać kolejnej książki czy flakonu perfum. Dlatego na najbliższą okazję warto podarować bliskiej osobie możliwość spędzenia wartościowego czasu z kimś, kto jest dla niej ważny. Świetnie tu sprawdzi się wspólny wyjazd w góry, nad morze czy do jednego z dużych miast. Hotele kuszą strefą relaksu z dostępem do basenu, jacuzzi czy sauny. Pobyt z takimi atrakcjami na pewno będzie okazją do odpoczynku, a świętowanie w tych warunkach zapamiętane zostanie na długo. To dobry pomysł na prezent np. na nadchodzący Dzień Mamy.

Prezent w powietrzu dla ukochanej osoby
Tu pojawia się kilka fantastycznych pomysłów na dodatkową atrakcję podczas wyżej wspomnianego wyjazdu z bliską osobą. Czym warto uatrakcyjnić pobyt nad morzem czy w górach? Warto dosłownie wzbić się w powietrze! W Gdańsku czeka na odwiedzających lot awionetką dla dwojga, który pozwoli podziwiać nadmorską panoramę z lotu ptaka. Brzmi kusząco, prawda?

Jeżeli jednak wybierzecie się w góry, to w okolicach Nowego Targu skorzystajcie z lotu widokowego nad Tatrami. Zabierzcie aparat, bo osoba obdarowana z pewnością zechce uwiecznić te chwile. Lot nad Tatrami obfituje w zapierające dech w piersiach widoki, a jego trasa przebiega wzdłuż Zakopianki, nad Szaflarami, Białym Dunajcem, Poroninem, koło Gubałówki i nad Zakopanem. Zobaczycie też Czorsztyn i Zamek w Nidzicy. Taki wspólnie zrealizowany prezent będzie pamiątką na całe życie.

Kulinarne doznanie dla dwojga
Celebracja ważnych wydarzeń od zawsze wiąże się z ucztowaniem. Dlatego doskonałym pomysłem na wspólne świętowanie będzie zaproszenie ukochanej osoby na kolację w niekonwencjonalnym wydaniu, a mianowicie na kolację w ciemności. Jak sama nazwa wskazuje, posiłek spożywa się w całkowitej ciemności. Kiedy wzrok nie może cieszyć się widokiem dania, pozostałe zmysły stają się maksymalnie wyostrzone. Posiłek pozostaje do końca tajemnicą, co skłoni Was do zgadywania co macie na talerzu. To na pewno będzie dobrą zabawą, gdy po skończonej kolacji otrzymacie menu i skonfrontujecie swoje przypuszczenia z rzeczywistością.

Jeśli osoba, którą chcesz obdarować jest ciekawa różnych kultur i lubi uczyć się czegoś nowego, możecie też wybrać się razem na kurs kulinarny. Rodzajów takich kursów jest naprawdę dużo. Możecie na przykład poznać tajniki kuchni danego regionu czy odbyć kurs sushi, poznając japońską kulturę. Albo nauczyć się fruit carvingu, czyli dekorowania owoców i warzyw z pomocą nożyków i dłut. Osoby uwielbiające prace manualne i pięknie podane dania z pewnością docenią tą umiejętność, która pomoże im uświetnić imprezy przy stole własnoręcznymi dekoracjami.

Z takich atrakcji kulinarnych nie tylko wyniesiecie nowe umiejętności, ale przy okazji posmakujecie nowych dań, aby potem spróbować odtworzyć je w domu.

 

Komentarze Facebook
Zobacz również

Zostaw odpowiedź