miastoNS
Portal informacyjny | Nowy Sącz

Powiedz TAK z Jubiler Jaracz!

1 920

W tym pięknym letnim okresie obfitującym w zaręczyny Jubiler Jaracz przygotował dla Was wyjątkowy konkurs „Powiedz TAK  z Jubiler Jaracz!”. Pokażcie swoje zaręczyny, aby mieć szansę wygrać obrączki ślubne za połowę ich ceny! Firma Jubiler Jaracz od ponad 40 lat towarzyszy swoim klientom w wyborze pierścionków zaręczynowych i obrączek ślubnych.

Czytaj również: Przed nami Dzień Obrączek Ślubnych! Jubiler Jaracz zaprasza do Heron Live Hotel

Kolekcje zaręczynowe u Jubilera Jaracz to pierścionki klasyczne z diamentami, jak i bardzo bogata gama pierścionków z kamieniami szlachetnymi. Jako symbol miłości prawdziwym bestsellerem jest ten, w którego  koronie lśni idealnie oszlifowany diament. Diament jako kamień najtrwalszy  zdecydowanie skradł serca kobiet. Wśród naszych propozycji także znajdziecie takie klejnoty jak rubin, szafir, szmaragd, topaz, a także najnowsze trendy, oryginalne wzornictwo oraz unikatowe barwy kamieni jak topaz London blue, topaz swiss czy zielony szafir. Ponadto przepiękny morganit, który pięknie komponuje się z różowym złotem, czy kompozycje kamieni naturalnych z  czarnymi diamentami, które prezentują się bardzo stylowo.

– Tworzymy i obserwujemy nowe trendy w biżuterii i chętnie dzielimy się z Wami naszą wiedzą i doświadczeniem oraz pomysłami w projektowaniu biżuterii,  a więc jeśli macie w głowie swój wymarzony projekt pierścionka śmiało udajcie się do naszych salonów – zachęcają eksperci Jubilera Jaracz. – Uwielbiamy doradzać zakochanym w doborze idealnego pierścionka zaręczynowego, bo tym samym czujemy, że stajemy się częścią tego wyjątkowego dnia. Rzadko mamy jednak możliwość zobaczyć w jakich okolicznościach pada to najważniejsze pytanie.

Pokażcie swoje zaręczyny wysyłając zgłoszenia do Konkursu!

Zgłoszenia należy przysyłać do 31 grudnia 2024 roku na nasz adres jubilerjaracz@gmail.com, zamieszczając zdjęcie pokazujące Wasze zaręczyny z pierścionkiem zakupionym w salonie Jubiler Jaracz. Adresy salonów biorące udział w Konkursie podajemy poniżej. Przesyłając zdjęcie podajcie Wasze imiona, miejsce oraz datę zaręczyn

Życzymy Wszystkim powodzenia i zapraszamy do salonów Jubiler Jaracz!

Nowy Sącz ul. Lwowska 26. Tel. 797 797 585

Nowy Targ ul. Kazimierza Wielkiego 3. Tel. 501 333 585

Pełny Regulamin Konkursu dostępny na stronie firmy  www.jubiler.jaracz.pl

Materiał informacyjno-promocyjny

 

Komentarze Facebook
Zobacz również
1 komentarz
  1. Kancelaria rozwodowa pisze

    Gdy już powiesz TAK z Jaraczem – powiedz NIE z nami !! Przy drugim rozwodzie upust 15% !! Zapraszamy !

Zostaw odpowiedź