miastoNS
Portal informacyjny | Nowy Sącz

Przedsiębiorco – nie bój się podwyżki cen prądu! Zainwestuj w fotowoltaikę [Film]

FIRMY CORAZ CZĘŚCIEJ WYBIERAJĄ FOTOWOLTAIKĘ OD SOLGRO

0 580

Podwyżki cen energii elektrycznej i gazu odbiły się przede wszystkim na przedsiębiorcach. Wielu z nich zapłaciło nawet 300% więcej w porównaniu do zeszłego roku. TAŃSZYCH CEN ENERGII NIE BĘDZIE! Dlatego coraz więcej firm szukając oszczędności, decyduje się na własną instalację fotowoltaiczną.

Czytaj również: Piotr Żyła monterem w sądeckiej firmie Solgro? Dobra decyzja o niezależności skoczka

 
Firma SOLGRO zrealizowała wiele inwestycji dla przedsiębiorców już od 2012 roku. Przykładem jest firma z Nowego Sącza, u której zamontowaliśmy dokładnie 46 sztuk niemieckich modułów SOLUXTEC o łącznej mocy 15,64 kWp, opartej na austriackim falowniku marki FRONIUS.
 
FIRMA PRZYSZŁOŚCI, TO FIRMA, KTÓRA NIE PŁACI RACHUNKÓW ZA PRĄD
 
Zapraszamy do kontaktu oraz BEZPŁATNEGO audytu technicznego.
tel. 18 440 20 26
 

SOLGRO jest jedną z wiodących marek w branży Odnawialnych Źródeł Energii (OZE). Od 2005 roku zajmuje się projektowaniem, sprzedażą i montażem instalacji fotowoltaicznych oraz pomp ciepła. Działa na terenie Małopolski, Podkarpacia, ziemi Świętokrzyskiej i Śląskiego, a od niedawna – poprzez Dystrybutorów – również w Polsce północnej. Solgro jest jedną z najdynamiczniej rozwijających się firm na Sądecczyźnie, marka rozpoznawalna jest w całym kraju. Aktualnie rozwija intensywnie drugi dział firmy – transport, który obejmuje obszar całej Unii Europejskiej. SOLGRO TRANSPORT to flota 30 nowoczesnych samochodów, które obsługują klientów z Polski i krajów Unii Europejskiej.

Mat. inf. prom.

 

Komentarze Facebook
Zobacz również

Zostaw odpowiedź