miastoNS
Portal informacyjny | Nowy Sącz

PrzeLody – nowy wyznacznik dobrego smaku na Sądecczyźnie!

0 1 125

Nietuzinkowe smaki, świeże owoce, kremowa śmietanka – to jest to, co wyróżnia PrzeLody!  Przyjdź i sam spróbuj. Codziennie będziesz zaskoczony aż czterema nowymi smakami oraz niezwykłymi kolorowymi rożkami!

 

Czytaj również: Kolejki jak za czasów PRL-u! Tak przywitano w Nowym Sączu Doner King [ZDJĘCIA]

 

PrzeLody to nowy punkt na gastronomicznej mapie Sądecczyzny, w którym możesz spodziewać się gwarancji najwyższej jakości składników w stosunku do ceny. Lody wyrabiane są tu na bieżąco według tradycyjnej receptury. Dzięki temu możesz być pewny świeżości produktów. Dodatkowo, lody produkowane są tylko z naturalnych surowców i nie zawierają substancji konserwujących, sztucznych barwników, czy emulgatorów.

 

 

Prawdziwie mleczna belgijska czekolada, świeża truskawka i kremowa śmietanka to flagowe smaki PrzeLodów. Oprócz podstawowych smaków, codziennie opracowywane są aż 4 nowe! Wkrótce w ofercie znajdą się również lody wegańskie.

– Nasze lody produkowane są z wysokiej jakości składników z dużą zawartością owoców, czy orzechów oraz ze świeżego mleka. Niezależnie od tego, z czego są zrobione, dbamy o to, aby do klienta trafił produkt w stu procentach naturalny – mówi Adam Kołodziej, współwłaściciel PrzeLodów.

 

 

Kolorowe rożki – to jeden z elementów, który wyróżnia lodziarnię na tle innych sądeckich lokali. PrzeLody proponują je w kolorze: czarnym, czerwonym oraz brązowym. Barwa czarna uzyskiwana jest przy pomocy palonego kokosa, kolor czerwony to nic innego jak barwnik pochodzący z malin, natomiast barwa brązowa osiągana jest dzięki kawie.

Cała kompozycja rożka i lodów jest skrupulatnie przemyślana. Ideą jest uzupełnianie się smaków.

 

 

PrzeLody znajdziecie przy płycie nowosądeckiego Rynku (ul. Rynek 23) w towarzystwie lokalu –  Doner King. W jego ofercie można znaleźć przede wszystkim kebaby oraz burgery tradycyjne i wegańskie. Doner King cechuje się stałością jakości oraz oferty. Sądeczanie cenią sobie sprawdzone smaki, co sprawia, że wracają po więcej.

Codziennie przywożone jest najlepsze gatunkowo mięso oraz świeże warzywa przez zaufanych, lokalnych dostawców. Każdy etap jest przez nas nadzorowany, aby zagwarantować naszym klientom najwyższą jakość – dodaje Adam Kołodziej.

 

Chcesz wiedzieć jakie smaki oferują PrzeLody danego dnia? Polub fanpage na Facebooku, gdzie zamieszczane są bieżące informacje! [KLIK]

 

 

Artykuł sponsorowany

fot. Marek Jaśkiewicz

Komentarze Facebook
Zobacz również

Zostaw odpowiedź