miastoNS
Portal informacyjny | Nowy Sącz

Sądecka firma na InterSolar! Solgro Polska gości w Monachium na prestiżowych targach

0 392

Sądecka firma Solgo uczestniczy w najważniejszych targach branży solarnej w Europie – InterSolar Europe. Przypomnijmy, firma Solgro to  jest jedną z głównych marek w branży Odnawialnych Źródeł Energii (OZE) w naszej części Polski. Od 2005 roku zajmuje się zarówno projektowaniem, sprzedażą, montażem i serwisem kolektorów słonecznych. Prowadzi także kompleksową obsługą wszelkich projektów fotowoltaicznych zarówno w Nowym Sączu, jak i w całej Polsce. 

 

Czytaj również: Maciej Korzym z boiska na ring. Galę wspiera Solgro Polska

 

Firma mocno kładzie nacisk na dobre praktyki. Dobre praktyki w ich wykonaniu to m.in. wspieranie lokalnych inicjatyw społecznych, sportowych i kulturalnych. Warto zaznaczyć, że Solgro od roku współpracuje z zespołem Sandecji Nowy Sącz, Amator Paszyn oraz wspiera zmagania skoczka narciarskiego Pawła Wąska. Jest również jednym ze sponsorów gali SouthBattle Fight Night, która odbędzie się już dzisiaj (więcej – KLIK).

 

 

 

Intersolar Europe to wiodąca na świecie wystawa dla branży solarnej i odbywa się co roku w centrum wystawienniczym Messe München w Monachium w Niemczech.

Zarówno wystawa, jak i konferencja koncentrują się na fotowoltaice, energii słonecznej i elektrowniach słonecznych. Od momentu założenia ponad 30 lat temu, Intersolar stał się najważniejszą platformą branżową dla producentów, dostawców, dystrybutorów, usługodawców i partnerów branży solarnej.

Inteligentniejszy E Europe Restart 2021 i jego cztery równoległe wystawy energetyczne Intersolar Europe, ees Europe, Power2Drive Europe i EM-Power Europe odbywają się w Messe München w dniach 6-8 października.

 

Komentarze Facebook
Zobacz również

Zostaw odpowiedź