miastoNS
Portal informacyjny | Nowy Sącz

Sądecka firma Solgro na Międzynarodowych Targach GREENPOWER w Poznaniu

0 375

Już za kilka dni w Poznaniu odbędą się Międzynarodowe Targi Energii Odnawialnej Greenpower. Impreza to doskonała okazja do spotkań ze specjalistami branży odnawialnych źródeł energii. W tym roku targi odbędą się w dniach 14-16 września na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich. Jedną z firm, która zaprezentuje tam swoje możliwości jest rodzinna firma spod Nowego Sącza Solgro Polska.

 

Czytaj również: Sandecja z mocnym wsparciem! Solgro Polska oficjalnie sponsorem „Dumy Sądecczyzny”

 

Serdecznie zapraszamy wszystkich na #GreenPower2021 które odbędą sie w #Poznań w dniach 14-16 września. Odwiedź stoisko #Soluxtec aby spotkać się z nami 🙂 – zachęcają właścicele firmy Solgro.

 

Solgro jest jedną z wiodących marek w branży Odnawialnych Źródeł Energii (OZE). Od 2005 roku zajmuje się projektowaniem, sprzedażą i montażem instalacji fotowoltaicznych oraz pomp ciepła. Działa na terenie całej Polski południowej, a od niedawna – poprzez Dystrybutorów – również w Polsce północnej.

Targi GREENPOWER gromadzą w jednym miejscu i czasie przedstawicieli wszystkich sektorów odnawialnych źródeł energii. To doskonała okazja, by poznać rynkowe tendencje, wymienić praktyczne spostrzeżenia, dowiedzieć się przed jakimi wyzwaniami i możliwościami stoi branża.

fot.: Green Power 2019
 
Komentarze Facebook
Zobacz również

Zostaw odpowiedź