miastoNS
Portal informacyjny | Nowy Sącz

Sądecka marka na ekranach całego świata! Skoczek narciarski Paweł Wąsek z mocnym wsparciem

0 1 764

Miło nam poinformować, że kolejny sezon 2021/2022 będziemy wspierać młodego i utalentowanego reprezentanta Polski w skokach narciarskich Pawła Wąska – czytamy w oficjalnym komunikacie firmy Solgro Polska. Przypomnijmy, ubiegłoroczny sezon skoków narciarskich również odbywał przy współpracy Grzegorza i Konrada Mordarskich (właściciele Solgro) z 22-letnim skoczkiem. 

 

Czytaj również: Sandecja z mocnym wsparciem! Solgro Polska oficjalnie sponsorem „Dumy Sądecczyzny”

 

 Wspieramy młode, zdolne talenty. Skoki narciarskie to dyscyplina, którą w sercach ma wiele osób. Pomoc Pawłowi z pewnością przyczyni się do jeszcze większych sukcesów naszej kadry narciarskiej oraz młodego skoczka – mówił Konrad Mordarski, współwłaściciel Solgro. – Dzięki kontraktowi nasza marka ukaże się w odbiornikach milionów telewizorów. Sądecczyzna również na tym skorzysta. Informacja o naszej rodzinnej firmie z Paszyna pójdzie w świat – dodaje brat Konrada, Grzegorz Mordarski.

 

Paweł Wąsek (ur. 2 czerwca 1999 w Cieszynie) – polski skoczek narciarski, reprezentant klubu WSS Wisła. Medalista mistrzostw kraju.

Solgro Polska jest jedną z wiodących marek w branży Odnawialnych Źródeł Energii (OZE). Od 2005 roku zajmuje się projektowaniem, sprzedażą i montażem instalacji fotowoltaicznych oraz pomp ciepła. Działa na terenie całej Polski południowej, a od niedawna – poprzez Dystrybutorów – również w Polsce północnej.

 

Komentarze Facebook
Zobacz również

Zostaw odpowiedź