miastoNS
Portal informacyjny | Nowy Sącz

Stanbest Nowy Sącz – Profesjonalna firma sprzątająca

0 888

Firma sprzątająca Stanbest posiada kilkunastoletnie doświadczenie w świadczeniu profesjonalnych usług sprzątających. Nad ich realizacją czuwa grono doświadczonych i wykwalifikowanych pracowników, którzy wspierani są urządzeniami oraz środkami czystości od wiodących producentów. W ofercie firmy sprzątającej znaleźć można szeroką gamę usług, indywidualnie dostosowanych do potrzeb klientów. Stanbest otwiera się na klientów z Nowego Sącza oraz okolic, dlatego zachęcamy do zapoznania się z naszą pełną ofertą.

 

Sprzątanie budynków

Firma sprzątająca Nowy Sącz świadczy usługi sprzątania wszelkiego typu budynków, między innymi biur, hal, zakładów przemysłowych oraz instytucji publicznych. Na przestrzeni lat udało się nawiązać współpracę z wieloma renomowanymi przedsiębiorstwami oraz instytucjami, które rekomendują nasze usługi. Każda oferta jest indywidualnie dopasowywana do potrzeb oraz możliwości klienta, zapraszamy do kontaktu z naszymi pracownikami, którzy stworzą wycenę oraz dokładnie przedstawią realizację każdej z usług.

 

Zewnętrzne usługi sprzątające

Stanbest to nie tylko wewnętrzne ale również zewnętrzne sprzątanie budynków. Posiadamy niezbędny sprzęt oraz umiejętności, które sprawią, że tereny zewnętrzne będą wizytówką każdego budynku. Oferta obejmuje między innymi koszenie trawy, pielęgnację zieleni, czyszczenie dachów, okien oraz elewacji.

 

Postaw na sprawdzoną firmę sprzątającą

Wybór odpowiedniej firmy sprzątającej to gwarancja dobrze wykonanej usługi. Firma Stanbest dzięki wieloletniemu doświadczeniu zdobyła pozycję jednego liderów w branży, na naszej stronie internetowej znaleźć można referencje od naszych klientów. Jesteśmy otwarci na współpracę z przedsiębiorstwami z całej Polski.  Serdecznie zapraszamy do kontaktu z naszymi pracownikami oraz skorzystania z usług firmy sprzątającej Stanbest.

Mat. prom.

Komentarze Facebook
Zobacz również

Zostaw odpowiedź