miastoNS
Portal informacyjny | Nowy Sącz

Twój wymarzony komfort snu! Najwyższa jakość na wyciągnięcie ręki w nowosądeckiej manufakturze

1 2 268

W nowosądeckiej Fabryce Materacy Nowak doskonale wiedzą jak ułożyć nas do snu. Firma, która na rynku działa od siedmiu lat, ma w swojej ofercie szeroki wybór produktów z najlepszej jakości materiałów – tutaj każdy znajdzie coś dla siebie. O tym, jak dobrać idealny materac rozmawiamy z właścicielem Fabryki Materacy Nowak, Bartoszem Nowakiem.

 

Czytaj również: Dlaczego warto kupić porządną kamerę internetową?

 

Jak produkuje się sądeckie materace?
Firma nazywa się Fabryką, ponieważ materace przez nas produkowane powstają od podstaw. Choć naszą firmę lepiej porównać do manufaktury, bo nad każdym produktem pracuje człowiek, a nie maszyna. Materac Nowy Sącz.

Jakie materace znajdują się w ofercie pańskiej firmy?
W naszym katalogu mamy około pięćdziesięciu modeli różnego rodzaju materacy. Dzięki tak szerokiej ofercie możemy zagwarantować, że każdy klient będzie w stanie dobrze dobrać materac do swoich oczekiwań. Naszym celem jest utrzymanie satysfakcji klientów na najwyższym poziomie i w związku z tym grono specjalistów wciąż pracuje nad nowymi technologiami, które wdrażane są w najnowszych produktach.

 

 

Co sprawia, że wasze produkty są tak wysokiej jakości?
Nie prowadzimy produkcji masowej i, co równie ważne, nie magazynujemy materacy. Każdy z nich, tworzony jest dla konkretnego klienta na indywidualne zamówienie. Staramy się dobierać odpowiednie materiały do upodobań i potrzeb danej osoby. I co istotne, większość produktów z których korzystamy, pochodzi z Polski.

Z jakich materiałów wykonujecie wasze materace?
Nie mamy żadnych ograniczeń w kwestii doboru materiałów, z których powstają nasze materace. Nasi klienci znajdą tutaj zarówno klasyczne wypełnienia, jak i te ekstrawaganckie. Zakres surowców używanych przez naszą firmę jest niezwykle szeroki. Od pianek lateksowych, termoelastycznych, wysokoelastycznych, siedmiostrefowych, po końskie włosie, wełnę owczą czy trawę morską.

 

Siedziba fabryki materacy mieści się przy ul. Szymanowskiego w Nowym Sączu. Tel. 883-682-520

 

Jak w takiej różnorodności wybrać idealny materac?
Wszystko zależy od klienta, który zawsze może liczyć na poradę i pomoc w doborze wypełnienia. Specjalna trawa morska z Maroka znakomicie wpływa na nasz kręgosłup, z kolei dla osób lubiących chłodniejszą powierzchnię do spania proponujemy specjalne żelowe pianki chłodzące, dzięki którym materac nagrzewa się trzykrotnie wolniej niż w wersji standardowej. Ze względu na to, że nasze materace produkowane są ręcznie i na indywidualne zamówienie, nie ogranicza nas również wymiar czy grubość. Jesteśmy w stanie dostosować się do największych wymagań naszych klientów.

Dla kogo tworzycie swoje produkty?
Tworzymy materace standardowe oraz na specjalne zamówienia na przykład dla szpitali, hoteli, przyczep kempingowych, a nawet te dedykowane dla tirów. Oferujemy również materace dedykowane do łóżeczek dziecięcych – to bardzo istotne, aby maluchy od pierwszych dni życia miały zapewnione odpowiednie podłoże do sny.

Co bierzecie pod uwagę tworząc materace dla waszych najmłodszych klientów?
Dzieci w łóżku spędzają nawet trzykrotnie więcej czasu niż osoba dorosła. Materac dla dziecka nie może więc być ani za miękki ani za twardy. Musi też być stworzony z naturalnych materiałów, aby nie powodował nadmiernej potliwości.

Czy produkty Fabryki Materacy Nowak trafiają tylko na rynek lokalny?
Produkty z Nowego Sącza trafiają do klientów z całej Polski oraz do krajów Unii Europejskiej.  Dobra opinia o naszej firmie dotarła za granicę, skąd również coraz częściej spływają do nas zamówienia. Wysyłane produkty nie są zwijane przed nadaniem i dzięki temu żaden materac nie traci swoich właściwości jeszcze zanim trafi do rąk klienta. W Nowym Sączu natomiast, zamówione produkty można odebrać osobiście lub zamówić dowóz pod wskazany adres.

Najlepsze materace mogą trafić również do Ciebie!
Skorzystaj z fachowej porady i wybierz swój idealny materac. Dowiedz się więcej na (kliknij w logo):

 

 

lub odwiedź Facebook.com/fabrykamateracy.info (klik)

 

Komentarze Facebook
Zobacz również
1 komentarz
  1. Ewa pisze

    Solidna firma polecam

Zostaw odpowiedź