miastoNS
Portal informacyjny | Nowy Sącz

W C.H. Europa powstaje Aldi. Otwarcie już we wrześniu

0 3 451

Aldi otworzy 7 nowych sklepów we wrześniu, podała sieć. Nowe placówki będą ulokowane w Starogardzie Gdańskim, Słupsku, Gdańsku, Płocku, Łomży, Nowym Sączu oraz Mikołowie, a łączna powierzchnia wszystkich siedmiu nowych sklepów sięnie ok. 10 tysięcy m2. Do do końca br. sieć chce otworzyć około 31 sklepów. Placówka w Nowym Sączu powstaje w miejscu Intermarche (C.H. Europa Plaza II). 

 

Czytaj również: Deszcz, podtopienia i przekroczenie stanów ostrzegawczych – II stopień zagrożenia

 

Chcemy być obecni jak najbliżej naszych klientów, dlatego poszukujemy dobrze skomunikowanych lokalizacji, blisko osiedli – domów mieszkalnych, ale i główne centra zakupowe i biurowe są uwzględniane w naszej strategii. Już we wrześniu będziemy w każdym województwie. To wskazuje jak dynamicznie rozwijamy się w Polsce. Ułatwiamy naszym klientom zakupy jak to tylko możliwe. Szczególną dbałość przykładamy do koncepcji wnętrz naszych sklepów – to co nas wyróżnia to szerokie alejki między półkami, wyjątkowe marki własne, po które chętnie się wraca oraz wysoka jakość produktów przy relatywnie niskiej cenie – powiedział dyrektor Obszaru Nieruchomości i Ekspansji sieci ALDI w Polsce Tomasz Gawlik, cytowany w komunikacie.

Sieć jest obecnie dostępna we wszystkich województwach w Polsce, podkreślono w materiale.

W lutym br. sieć zapowiedziała plany otwarć ok. 45 sklepów.

Aldi Polska jest częścią grupy przedsiębiorstw Aldi Nord. Obecnie sieć posiada 176 sklepów i zatrudnia ok. 3 500 pracowników w Polsce. Obok Polski Aldi Nord działa w Belgii, Danii, Francji, Niemczech, Luksemburgu, Niderlandach.

źródło: ISBnews
fot.: archiwum

 

Komentarze Facebook
Zobacz również

Zostaw odpowiedź