miastoNS
Portal informacyjny | Nowy Sącz

Wielka awaria Facebooka. Problemy z logowaniem w całej Polsce

0 573

Jeśli nie możesz się zalogować na Facebooka, to nie jesteś jedyną osobą, która musi zmierzyć się z tym problemem. Jak wynika ze strony Downdecetor oraz komentarzy internautów, w Polsce duże grupy użytkowników nie mogą dostać się na swoje konto. Naszej redakcji problemy zgłaszają również mieszkańcy Nowego Sącza.

Czytaj również: Kolejny worek medali fighterów KS HALNY Nowy Sącz

Facebook, czyli jeden z najpopularniejszych portali społecznościowych na świecie, ma awarię. Jak wynika danych Downdetector, użytkownicy Gdyni, Warszawy, Lublina, Krakowa, Nowego Sącza oraz wschodu Polski zgłaszali, że nie mogli zalogować się na swoje konta w portalu. W zgłoszeniach czytamy, że przy próbie zalogowania, można spotkać się z komunikatem “Wystąpił nieoczekiwany błąd. Spróbuj zalogować się ponownie”.

Użytkownicy zgłaszają awarię na wszystkich urządzeniach: telefonach, tabletach i komputerach. Problemy występują zarówno na poziomie strony Facebooka z przeglądarki, jak i aplikacji. Awaria dotyczy również komunikatora Messenger.

Awaria Facebooka. Użytkownicy nie mogą się zalogować
– Nie mogę się zalogować – laptop, telefon, różne przeglądarki, w tym incognito; “Wystąpił nieoczekiwany błąd. Spróbuj zalogować się ponownie.” Zmiana hasła nie pomogła, nadal to samo – czytamy w jednym z komentarzy.

Według Downdetector wzrost zgłoszeń awarii rozpoczął się 20 czerwca przed godziną 7, a znacznie więcej odnotowano ich o 8:30. Szczyt problemów technicznych był koło 9:30. Póki co wciąż napływają kolejne zgłoszenia. Na razie firma nie odniosła się do sprawy.

Źródło: Downdecetor | SE.PL

 

Komentarze Facebook
Zobacz również

Zostaw odpowiedź