miastoNS
Portal informacyjny | Nowy Sącz

WIŚNIOWSKI w „Złotej 15”. Za nami VII Międzynarodowe Forum Stolarki VIP

0 1 476

Firma WIŚNIOWSKI znalazła się w gronie najlepszych polskich firm z branży stolarki otworowej. Dyplomy „Złotej 15” rozdano w czasie VII. Międzynarodowego Forum Stolarki VIP.

Czytaj również: 100 milionów na drogi lokalne. Rusza nabór wniosków!

Wybitne grono ekspertów i fachowców z branży budowlanej spotkało się w ramach wydarzenia już po raz siódmy. Bogaty program konferencji poruszał szereg zróżnicowanych tematów od recyklingu z udziałem ekspertów z EPPA, przez analizę trudnej sytuacji gospodarczej poprowadzoną przez ekspertów ze świata nauki – prof. dr. hab. Waldemara Rogowskiego czy dr. Artura Bartoszewicza, aż po prawne aspekty obecności na rynku francuskim.

Podczas wydarzenia nagrodzono producentów z branży w ramach rankingu “Złota 15” oraz “Odkrycie Roku 2022””. „Złota 15” to rozpoznawalne i innowacyjne polskie firmy, które w sumie generują ponad 17 mld złotych rocznego obrotu. Firma WIŚNIOWSKI, jako jeden z laureatów, otrzymała dyplom za wyjątkowe zasługi poniesione na rzecz rozwoju polskiej branży stolarki otworowej ostatnich dekad, w tym w szczególności produkcję, marketing i sprzedaż najwyższej jakości innowacyjnych rozwiązań, a także dynamiczną ekspansję eksportową promującą najlepsze polskie produkty dla szeroko pojętego budownictwa. Nagrodę odebrał Jacek Malinowski – Kierownik Sprzedaży Eksportowej Działu Obsługi Sprzedaży firmy WIŚNIOWSKI.

– Już ponad 33 lata staramy się odpowiadać na potrzeby klientów. Może się wydawać, że na rynku bram garażowych niemal wszystko zostało już wymyślone. Rzeczywistość pokazuje, że w naszej branży nigdy nie brakuje obszarów do rozwoju. Ostatnio do oferty marki WIŚNIOWSKI wprowadziliśmy pakiet RC2 dla bram segmentowych, który uzyskał certyfikat niezależnej jednostki akredytującej, instytutu IFT Rosenheim – mówił Jacek Malinowski, odbierając nagrodę.

Organizatorem wydarzenia jest Stolarka VIP, która od 14 lat wspiera, inspiruje i edukuje polską branżę stolarki otworowej podczas Konwentów Stolarki oraz w ramach działalności wydawniczej.

Źródło i fot.: Wiśniowski

 

Komentarze Facebook
Zobacz również

Zostaw odpowiedź