miastoNS
Portal informacyjny | Nowy Sącz

Wymyśl nazwę Burgera dla Felix Chicken i zgarnij nagrody!

0 1 350

Jednym z najczęstszych pytań jakie sobie zadajemy to gdzie i co zjeść. Nasze kulinarne zachcianki z wiekiem robią się coraz bardziej wybredne. Szukamy nowych, niepowtarzalnych smaków. Czasami mamy chęć powrócić do tych sprawdzonych, najlepiej z dzieciństwa. Czasami też mamy ochotę na skomponowanie własnego jedzenia wg zachcianek. Kto nam zabroni? 😀 Taką właśnie opcję daje nam restauracja Felix Chicken z Nowego Sącza. To właśnie tutaj masz możliwość skomponowania własnego burgera, takiego na którego właśnie masz ochotę!

 

 

Wymyśl nazwę Burgera – zabawa na FB
W związku z nowością, którą oferuje Felix Chicken postanowiliśmy zorganizować zabawę, w której udział może wziąć każdy! U nas zasady są jak zawsze banalne proste. Należy wymyśleć NAZWĘ BURGERA oraz skomentować z kim zjesz ten wyjątkowy produkt własnego autorstwa 😀 Nowy Burger to do wyboru 5 składników z 10 dostępnych oraz wybór wśród 9 sosów. Baza burgera to bułka z sezamem z dwoma polędwiczkami. MNIAM!

W naszej zabawie mamy trzy nagrody! Po pierwsze w MENU restauracji Felix Chicken pojawi się nazwa burgera, którą zaproponujemy. Po drugie do zgarnięcia będzie dowolny kubełek. Kolejną nagrodą będzie możliwość zjedzenia skomponowanego przez siebie burgera w restauracji. ZAPRASZAMY DO ZABAWY. Link do profilu – KLIK

Felix Chicken Nowy Sącz
Lokal mieści się teraz przy ul. Wiśniowieckiego 55a w Nowym Sączu, smak kurczaka i panierki pozostaje zawsze bez zmian. Jest niepowtarzalny. Zachęcamy do degustacji najlepszego kurczaka w mieście. A zasmakujecie go w przeróżnych odsłonach! MENU – KLIK

Specjalizujemy się w przyrządzaniu chrupiącego i panierowanego kurczaka, którego recepturę tworzyliśmy przez lata. Wiemy, że nasz kurczak ma smaczny, niepowtarzalny smak i może konkurować ze światowymi markami – mówi w rozmowie z miastoNS.pl managerka lokalu. – Od lat pracujemy nad dostarczaniem najwyższej jakości pysznych, chrupiących kurczaków. Sekret naszych potraw tkwi w marynacie, która została stworzona z kilkudziesięciu przypraw oraz specjalnej panierce.

Felix Chcken – najlepszy kurczak Nowy Sącz
Telefon: 500 370 873
 
 
 
Komentarze Facebook
Zobacz również

Zostaw odpowiedź