miastoNS
Portal informacyjny | Nowy Sącz

Wynajmij lokal na wyłączność

Party House gwarancja udanej imprezy!

2 5 907

Kto z nas nie marzył, aby cały lokal był do Waszej dyspozycji? Nie ma nieproszonych gości, DJ gra specjalnie dla Ciebie. Kelner spełnia wszystkie Twoje zachcianki… Taką możliwość organizacji przyjęcia daje Party House. Lokal Party House usytuowany jest w samym centrum Nowego Sącza! Jest idealnym miejscem dla Ciebie, Twoich bliskich i znajomych.

Czytaj również: V-Cars to wypożyczalnia samochodów dla każdego!

– Przed podjęciem ostatecznej decyzji możesz zapytać dosłownie o wszystko, abyś był w pełni przekonany, że całość „zapięta jest na ostatni guzik”. Twoja „uroczystość” zawsze musi być wyjątkowa. Pamiętaj o tym – przekonują właściciele Klubu. – Z nami każde urodziny, wieczory panieńskie i kawalerskie oraz inne eventy są jedyne w swoim rodzaju. Lokal na wyłączność powstał z myślą o Tobie – przekonują .

Masz pomysł na super wydarzenie, a nie wiesz, gdzie je zorganizować? Twój dom jest za mały, a może po prostu nie chcesz siedzieć w „czterech kątach”? Nie zastanawiaj się zbyt długo. Już dziś wykręć w swoim telefonie numer: 514 335 928 lub wyślij wiadomość na Facebooku: KLIK Konsultant odpowie na wszelkie Twoje pytania w kilka minut.

Party House przy ul. Jagiellońskiej 22 w Nowym Sączu zapewnia wyłączność dla Ciebie i Twoich najbliższych. Dodatkowo masz możliwość wniesienia swoich napojów oraz prowiantu. Do dyspozycji jest nie tylko zaplecze gastronomiczne, ale również sala taneczna, bar oraz sprzęt grający.

Party House zaufało grono klientów! Nie czekaj bądź kolejnym z nich. Dołącz do grupy „pasjonatów imprez z klasą”, a na pewno nie zawiedziesz się i wrócisz do Party House ponownie. W lokalu odbyły się już m.in.: pierwsze urodziny salonu fryzjerskiego Sylwia Hełmecka Sylvka, wieczory kawalerskie, wieczory panieńskie, zimowe wieczory przy kominku, urodziny Marcina i Kamila, święta Bożego Narodzenia, Andrzejki, 18-stka Elizy i Sandry, 30-stka, Halloween Party, a także Kinder Party Milenki i wiele wiele innych!

Zobacz profil firmy na Facebook – KLIK

Lokal Party House w samym „sercu Nowego Sącza”, czyli przy ul. Jagiellońskiej 22. Funkcjonuje od września 2018 roku. Z dnia na dzień modyfikuje swoją ofertę tak, aby nawet najbardziej wymagający odbiorca mógł wybrać coś dla siebie i swoich wyjątkowych gości! Obecnie organizując imprezę w Party House otrzymacie 10 % rabatu na balonowe dekoracje w Balo Nowy Sącz przy ul. Jagiellońskiej 48A.

Party House zaprasza już dziś do zapoznania się z ofertą i do kontaktu z menagerami klubu!

Agnieszka Michalik
fot. Party House

Art. sponsorowany

Komentarze Facebook
Zobacz również
2 Komentarze
  1. Ola pisze

    Fajny pomysł

  2. Feliks pisze

    Polecam!

Zostaw odpowiedź