miastoNS
Portal informacyjny | Nowy Sącz

Zajrzyj i dowiedz się jak uzyskać kasę na szkolenia. Ruszył projekt ŁAP SKILLA!

0 719

Wojewódzki Urząd Pracy w Krakowie zaprasza osoby pracujące w wieku 18 – 24 lat do udziału w projekcie „Łap skilla!”. Druga edycja rekrutacji rusza 1 lipca i potrwa do 31 lipca (lub do wyczerpania limitu miejsc). W projekcie można uzyskać wsparcie nawet do 7545 złotych na dofinansowanie do szkoleń i kursów.

 

Czytaj również: Filip Chajzer wspiera sądecką młodzież! Podróż życia Mystkowiaków rozpoczęta. “Trzymam kciuki, dajcie z siebie wszystko”

 

Projekt kierowany jest do młodych ludzi, chcących kształtować własną karierę zawodową poprzez aktywne uczestnictwo w usługach oferowanych w projekcie.

Co możesz zyskać?
Przez udział w projekcie będziesz mógł swobodniej poruszać się na rynku pracy, a realizacja takich celów, jak znalezienie pracy na pełen etat, podwyżka czy awans staną się dla Ciebie realne. Przez kilkanaście miesięcy udziału w projekcie będzie Cię wspierał Twój doradca zawodowy. Wspólnie opracujecie Twój indywidualny planu rozwoju, w którym będą określone kompetencje ogólne i zawodowe, które potrzebujesz rozwijać. Umożliwi Ci to skorzystanie z usługi szkoleniowej. Na podsumowanie udziału w projekcie otrzymasz „Bilans na początek kariery”

Projekt „Łap skilla!” jest szansą dla tych młodych Małopolan, którzy czują się zmotywowani do zmiany, chcą poprawić swoją sytuację na rynku pracy, zdobyć nowe kompetencje, ale nie dysponują wystarczającymi środkami. Uczestnictwo w projekcie „Łap skilla!” umożliwi realizację tych celów. Z nowymi umiejętnościami łatwiej o podwyżkę, awans czy o znalezienie pracy na pełen etat – zauważa wicemarszałek województwa małopolskiego Tomasz Urynowicz.

Udział w projekcie to przede wszystkim praca nad poprawą własnej sytuacji zawodowej, z wysoko wykwalifikowanymi doradcami zawodowymi oraz udział w szkoleniach i kursach, które są wpłyną na rozwój zawodowy uczestników. Ideą projektu jest, aby młodzi ludzie mogli rozwinąć swoje kompetencje, podnieść kwalifikacje i podjąć nowe wyzwania zawodowe na obecnym, wymagającym rynku pracy.

 

Szczegóły na temat rekrutacji i udziału w projekcie znajdziesz [TUTAJ]

 

 

Źródło: WUP Kraków
Fot: deblinnews.pl

 

 

Komentarze Facebook
Zobacz również

Zostaw odpowiedź