miastoNS
Portal informacyjny | Nowy Sącz

Zaproszenie na konferencję Nowe Technologie dla Środowiska

0 235

Nowe technologie towarzyszą nam każdego dnia. Czy mogą przysłużyć się także do dbania o środowisko i otaczającą nas przyrodę? Odpowiedzi na te i wiele innych pytań poszukamy podczas konferencji: Nowe Technologie dla Środowiska, która odbędzie się niebawem nad Jeziorem Rożnowskim. Poniżej więcej szczegółów!

Czytaj również: #SprzątamyDlaSądecczyzny – akcja Fundacji Horyzont360

Kiedy? 10. października 2022 r.

Gdzie? Hotel Heron, Sienna 104, 33-318 Gródek n/Dunajcem

Dla kogo? Przedsiębiorcy i osoby prywatne

Program wydarzenia
Zapraszamy do zapoznania się z programem wydarzenia, który znajdziesz na oficjalnym plakacie promującym konferencję. Gwarantowana solidna dawka wiedzy i inspiracji. Poruszane będą m.in. takie zagadnienia jak oszczędzanie wody, wykorzystanie wodoru, zielono-niebieska infrastruktura, potencjał zielonej energii, ochrona małopolskich jezior i rzek.

Na konferencji zostaną zaprezentowane inicjatywy, które Fundacja Horyzont 360 podejmuje, aby chronić zasoby środowiska naturalnego Małopolski.

Partnerzy akcji organizowanej przez Fundację Horyzont360:

Firma WIŚNIOWSKI, Heron Live Hotel, Tauron, Małopolskie Centrum Kultury Sokół, GOK, Działaj Lokalnie, Wodne Ochotnicze Pogotowie Ratunkowe, gmina Gródek nad Dunajcem. Patronat honorowy – Witold Kozłowski Marszałek Województwa Małopolskiego i Kazimierz Koprowski Prezes WFOŚiGW.

Finansowanie akcji:

Zadanie współfinansowane ze środków Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Krakowie

 

Komentarze Facebook
Zobacz również

Zostaw odpowiedź