miastoNS
Portal informacyjny | Nowy Sącz

Zrobił to! Barber z Nowego Sącza w księdze rekordów Guinnessa

0 3 647

Udało się. Sławomir Kowalczyk wspólnie z innymi barberami w Polsce pobili rekord Guinnessa. Teraz to oficjalna wiadomość akcji, która miała miejsce w czerwcu 2022 r. OFICJALNIE: we Wrocławiu udało się pobić Rekord Guinessa w grupowym strzyżeniu na czas. Fryzjerzy w ciągu 8 godzin ostrzygli 471 osób! Do tej pory rekord należał do zespołu fryzjerów z Australii, którzy w 2009 roku w tym samym czasie ostrzygli 375 osób.

Czytaj również: Tłumy w Nawojowej! Ta szkoła robi furorę wśród młodzieży

– Już oficjalnie Rekord Guinnessa we fryzjerstwie dla Polski! Wielkie podziękowania dla Mario Mayer za zaproszenie do teamu i szansę zostania rekordzistą Guinnessa – poinformował w mediach społecznościowych Sławek.

Przypomnijmy, 20 fryzjerów w Polsce skrzyknęło się i postanowiło pobić rekord Guinnessa w strzyżeniu. Wydarzenie odbyło się 25 czerwca 2022 r. we Wrocławiu podczas trzydniowej imprezy American Cars Mania w Tarczyński Arena Wrocław. Co ciekawe w ekipie znajdował się fryzjer z Nowego Sącza. Jest to Sławek Kowalczyk.

Oto drużyna asów: Michał Majkel, Bartosz Iwanowski, Damian Twarowski, Tomasz Malcher, Karolina Giełżecka, Katarzyna Bielas, Łukasz Bronikowski, Fryzjer Męski Michał Prędota, Michał Kulesza, Sławek Kowalczyk (Nowy Sącz), Krzysztof Perlański, Łukasz Bronikowski, Daniel Traut, Salomon Theking, Mario Mayer, Gosia Panusz, Daniel Górka, Brylant Barber, Bartosz Marcinkowski, Shalaw Mostafa.

 

 

Komentarze Facebook
Zobacz również

Zostaw odpowiedź