miastoNS
Portal informacyjny | Nowy Sącz

ZSP w Krynicy-Zdroju: uczniowie dostali niezły wycisk

0 811

Uczniowie klasy II TGH w Zespole Szkół Ponadpodstawowych w Krynicy-Zdroju uczestniczyli w zajęciach fitness w ramach realizowanej w technikum gastronomicznym specjalizacji doradcy dietetycznego z elementami fitness. Zajęcia poprowadziła absolwentka szkoły Karolina Wolak – właścicielka Wolak Dance Studio, instruktorka sportu i tańca ze specjalizacją hip – hop, instruktorka fitness oraz trener personalny z dietetyką sportową.

Czytaj również: ZS w Marcinkowicach: zmiana dowódcy w 6 Batalionie

– Staramy się urozmaicać zajęcia, prowadzić je nie tylko w formie teoretycznej, ale i praktycznej – mówi dyrektor szkoły Maria Aleksander-Pisz. – Współpracujemy z naszymi absolwentami, pokazując młodzieży możliwości rozwoju osobistego i wyboru przyszłej ścieżki zawodowej. Pani Karolina od dawna współpracuje ze szkołą, pracuje z naszymi uczniami, którzy tańczą w Zespole Fruciaki, ma również wieloletnie doświadczenie taneczne, które przełożyło się na liczne osiągnięcia. Jest między innymi mistrzynią Polski w Cheerleaderingu.

Na pierwszych zajęciach młodzież poznała różne rodzaje treningów: cardio, taneczne, wzmacniające, siłowe, interwałowe, modelujące sylwetkę oraz rozciągające.

– Uczniowie ostali niezły wycisk, ale wszystko w doskonałej i przyjaznej atmosferze. W planach mamy kolejne zajęcia – dodaje Karolina Wolak.

 

Komentarze Facebook
Zobacz również

Zostaw odpowiedź