miastoNS
Portal informacyjny | Nowy Sącz

Andrzej Gut-Mostowy rekomendowany na stanowisko wiceministra

0 576

Do roli wiceministra w sportu i turystyki, Andrzeja Gut-Mostowego wyznaczył wicepremier Jarosław Gowin. Pomysł ten argumentował wysokimi kompetencjami.

 

Czytaj również: Miliony na remonty dróg i kolejna karetka dla pogotowia

 

Jak skomentował tę informacje wicepremier? – Jeśli nowy rząd po wyborach, będzie tworzyć Zjednoczona Prawica to kandydatem Porozumienia na wiceministra w tym resorcie, będzie Andrzej Gut-Mostowy. Mam nadzieję, że Sądecczyzna i Podhale doczeka się swojego wiceministra w resorcie tak ważnym dla tego regionu – powiedział Jarosław Gowin. Andrzej Gut-Mostowy od wielu lat działa w branży turystycznej. Jest wiceprzewodniczącym Rady Programowej ds. Rozwoju, Promocji i Promocji Turystyki w Małopolsce, a w przeszłości przez trzy kadencje był posłem i członkiem Komisji Sportu i Turystyki w Sejmie.

Przedsiębiorca z Zakopanego znany jest ze swojego zaangażowania w sport i rozwój lokalnych klubów, stowarzyszeń czy imprez o charakterze różnych dyscyplin. Rekomendacja wicepremiera oznacza, że w przypadku wygranej w wyborach Zjednoczonej Prawicy, to właśnie Andrzej Gut-Mostowy zostanie wiceministrem w resorcie Sportu i Turystyki.

Komentarze Facebook
Zobacz również

Zostaw odpowiedź