miastoNS
Portal informacyjny | Nowy Sącz

Barber tylko dla wymagających mężczyzn! Z pasji do zawodu

0 614

Fryzjerstwo to jedna z tych profesji, której efekty widoczne są natychmiast po obsłużeniu klienta. Ogromne znacznie mają tutaj pasja i talent, które przekładają się bezpośrednio na wygląd i samopoczucie klienta. Współczesny fryzjer to ważna postać w życiu każdego, komu nie jest obojętny jego wygląd. Szczególną forma fryzjerstwa jest barbering. Barber to współczesny golibroda – to rzemieślniczy zawód z tradycjami sięgającymi XIX wieku, który ostatnio przeżywa swój renesans. Specjalnością barbera jest strzyżenie i golenie mężczyzn, dlatego przygotowanie do tego zawodu wiąże się z poznaniem technik i zdobyciem umiejętności odmiennych od tych niezbędnych w strzyżeniu damskim.

 

Czytaj również: Rozwiń swój start-up. Zdobądź środki na rozwój – KLIK

 

Decydując się na zawód barbera i poświęcając się tej specjalizacji, zostałem prawdziwym ekspertem w tej dziedzinie. Moim ulubionym przyrządem jest brzytwa. Rzadko można spotkać osoby, które opanowały technikę władania tym ostrzem – przyznaje Janusz Opoka, właściciel salonu Barber Team. – Poza umiejętnościami fryzjerskimi, zdobyłem wiedzę dotyczącą pielęgnacji włosów, wąsów oraz brody. Bardzo chętnie dziele się tą wiedzą ze swoimi klientami. Młody stylista kształcił się w Nowym Sączu w Cechu Rzemiosł Różnych, praktyki odbywał w najlepszych salonach. Był stałym bywalcem i laureatem prestiżowych ogólnopolskich konkursów we fryzjerstwie.

Telefon kontaktowy: 531 387 765

 

Siedzibę nowego mistrza fryzjerstwa znajdziesz na ul. Matejki (obok szkoły językowej Perfect English).

 

Moda na brody pokazała jak elastyczni są przedstawiciele zawodu fryzjera. Sam pomysł powrotu panów do bardzo męskiego wyglądu i eksponowania zarostu z pewnością zrodził się przy udziale fryzjerów, którzy odpowiedzieli na ogromną potrzebę zmian w tym kierunku kreowania nowego, modnego wizerunku współczesnego – wymagającego mężczyzny.

Rosnąca popularność tego rodzaju wyglądu w szybkim tempie doprowadziła do dostosowania oferty salonów fryzjerskich do potrzeb współczesnej męskiej części klienteli. Jednym z fryzjerów, który odpowiedział na to zapotrzebowanie jest właśnie salon Janusza Opoki, Barber Team.

Właściciel zakładu to młody człowiek z pasją, dla którego bycie barberem to nie tylko zawód, to pasja, miłość i coś co go nakręca do działania i motywuje do ciągłego rozwoju. Podchodzi indywidualnie do potrzeb każdego klienta, stara się być na bieżąco i podążać za trendami a zadowolenie klienta jest dla niego priorytetem.

Barber Team to wyjątkowe miejsce stworzone dla wymagających mężczyzn. To miejsce gdzie każdy facet może się zrelaksować i poczuć wyjątkowo a fachowy, pełen pasji team zadba o jego nienaganny wizerunek. Nowoczesne podejście do fryzjerstwa pozwoliło na stworzenie miejsca dla najbardziej wymagających mężczyzn od strzyżenia, po koloryzację aż do pielęgnacji.

Salon Barber Team świadczymy usługi na najwyższym poziomie z gwarancja satysfakcji. Siedzibę znajdziesz na ul. Matejki (obok szkoły językowej Perfect English).

 

Komentarze Facebook
Zobacz również

Zostaw odpowiedź