miastoNS
Portal informacyjny | Nowy Sącz

Chełmiec: Niezwykły kompleks sportowy już otwarty! Zobacz jak wygląda w środku [ZDJĘCIA]

2 2 878

Akademia Tenisa Chełmiec to coś, czego w Polsce jeszcze nie było. W jednym miejscu oprócz dwóch kortów zewnętrznych i dwóch krytych znajduje się również siłownia, fitness, sauna, salon masażu i gabinet stylizacji paznokci. Klienci mogą także skorzystać z usług pomiaru składu ciała, dietetyka i fizjoterapeuty.

 

Więcej o Akademii Tenisa Chełmiec w artykule: Takiego obiektu sportowego jeszcze w Polsce nie było. Powstaje w gminie Chełmiec! [ZDJĘCIA]

 

Już od jutra (11 czerwca), Sądeczanie będą mogli korzystać z bogatej oferty Akademii Tenisa Chełmiec – Janusz Stanek. Już dzisiaj można zapisywać się na zajęcia fitness, treningi personalne, tenisowe, masaże, rezerwować korty oraz zakupić karnety.

Zapisy osobiście lub pod numerem telefonu (18) 307-00-22.
Odwiedź również: jstenis.pl oraz facebook.com/akademiatenisajs

Z przyczyn niezależnych od Akademii, w szatniach brakuje na chwilę obecną szafek. Niniejszy problem zostanie rozwiązany maksymalnie w ciągu najbliższych dwóch tygodni. Za wszelkie niedogodności bardzo przepraszamy – informują właściciele obiektu.

 

Mat. Prom.
fot. Marek Jaśkiewicz

Komentarze Facebook
Zobacz również
2 Komentarze
 1. keisyr pisze

  Nie wiadomo co by tam nie powstało to jednak to wieś !!!

 2. abradabbb pisze

  takie kopleksy są w każdym mieście powyżej 150 tys:)
  do tego brak squasha, korty po roku będą śmierdziały plastikiem niestety jak się buduje po kosztach tak jest. Na Nadbrzeżnej już o tym wiedzą:).
  Ceny wysokie, kogo chcą tam przyciągnąć? Leży i kwiczy zarządzanie i promocja plus brak kooperacji z innymi trenerami i instruktorami, którzy mają swoich zawodników.
  Dojazd fatalny coś jeszcze?
  Słabo to wygląda.

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.