miastoNS
Portal informacyjny | Nowy Sącz

Czy firma Solarman chce uruchomić lawinę obniżek cen fotowoltaiki w Polsce?

0 2 463
 
 

Jeszcze rok temu nikt nie słyszał o Solarmanie, dziś ta marka zdobywa serca Polaków! Czy to przypadek, okoliczności rynkowe, dobre ceny na fotowoltaikę a może coś innego… Postanowiliśmy dowiedzieć się dlaczego tak się dzieje…

 

Czytaj również: PANEK – największy operator CarSharingu również w Nowym Sączu!
Wypróbuj już dziś – dostaniesz 20 zł na start

 

Fotowoltaika ma się dobrze
Przyglądając się rynkowi fotowoltaiki można szczerze powiedzieć, że dynamicznie się rozwija. Z dnia na dzień  na naszych podwórkach elektrowni słonecznych przybywa. To na pewno za sprawą świadomości Polaków o ekonomicznej zasadności tego rozwiązania. Śmiało można stwierdzić, że fotowoltakia się opłaca.

 

 

Ponieważ zamiast płacić na bieżąco za prąd samemu można posiadać elektrownie słoneczną, która ten prąd produkje. Rachunków już nie ma i pozostaje kwestią kilku lat gdy inwestycja się zwróci. A później tylko się cieszyć, że miesięcznie nie marnuje się już pieniędzy na cudzy prąd!

 

Fenomen Solarmana
Jak dowiedzieliśmy się firma działa prężnie. Pracują w niej uśmiechnięci ludzie, nowych klientów jak na pęczki. Jej misją jest pomoc w doborze odpowiedniej elektrowni w dobrej cenie. Jeden ze współtwórców marki na pytanie o fenomen Solarmana odpowiedział. “Od 2010 roku jestem w branży i obserwuję rynek. To co teraz ma miejsce w Polsce napawa dużym optymizmem. Na pytanie jak to się dzieje, że Solarman cieszy się takim zainteresowaniem, mogę odpowiedzieć krótko: ucziwość i fachowość, a przy tym uśredniona cena. Wiadomo coś za coś.

 

Pracując kilka lat w branży wiem jak firmy potrafią działać. Bywają bardzo drogie. Są też takie, które są w stanie zaoferować tanią elektrownię, jednak nie informują klientów, że nie robią uziemienia, dają dla przykładu zwykłe wkręty do blachodachówki zamiast dedykowanych wkretów do utrzymania konstrukcji montażowej, które są uwaga 10 razy tańsze! Ale niestety w pełni nie spełniają swojej roli. Solarman ma proste zasady i jak widać to działa. W końcu jest super bohaterem!”

Ta sama elektrownia 2 tysiące taniej

 

Nie przypadkowo natrafiliśmy na Solarman. Oprócz ciekawej nazwy, profesjonalnej strony internetowej i dobrej opinii wyróżnia się konkurencyjnymi cenami. Dzięki życzliwości naszego czytelnika, uzyskaliśmy dostęp do trzech analogicznych ofert od trzech firm. Wyraźnie było widać, że jeśli konkurencja daje dobre moduły i falowniki to Solarman potrafi przy porównywalnej jakości zwyciężyć ceną! Ciekawe czy inne firmy pójdą w ślad Solarmana

 

Komentarze Facebook
Zobacz również

Zostaw odpowiedź