miastoNS
Portal informacyjny | Nowy Sącz

Czy uczestnicy wystawy rolniczej są zadowoleni? Co sądzą o Agropromocji?

0 383

Agropromocja w Nawojowej przyciąga nie tylko wystawców, ale przede wszystkim osoby z całego naszego regionu, które chcą obejrzeć, co znajduje się na stoiskach. Niektórzy z nich robią nawet niemałe zakupy. Udało nam się porozmawiać ze zwiedzającymi.

 

Czytaj również: Agropromocja w Nawojowej to raj dla wystawców! Prawdziwa promocja regionu [ZDJĘCIA]

 

– Bardzo nam się podoba, wędliny są wyśmienite, a szczególnie kiełbasa z galaretką. Zawsze kupuję w Nawojowej dużo kwiatów, ponieważ są niedrogie i piękne. Pogoda dopisała, a więc jest naprawdę cudownie. Jesteśmy tu szósty raz i będziemy dalej przyjeżdżać na wystawę. Miody są zdrowe i cudowne. Ogólnie jesteśmy bardzo zadowoleni – powiedzieli państwo Sokulscy z Szymbarku w rozmowie z portalem miastoNS.pl.

– Jestem tutaj już szósty raz i bardzo mi się podoba. Interesują mnie stoiska ze zwierzętami, roślinnością, potrawami oraz wyrobami – powiedział Bogdan Wójcik z Limanowej.

– Przyjechaliśmy autokarem z Gromnika. Na Agropromocji są ciekawe stoiska i wystawcy. Kupiliśmy już pasek skórzany oraz oryginalną haftowaną koszulkę. Co roku przywozimy chleb, wrzosy oraz oscypki – powiedzieli Kinga i Zdzisław Maniak z miejscowości Gromnik.

Agnieszka Michalik
Fot.: Agnieszka Michalik

Komentarze Facebook
Zobacz również

Zostaw odpowiedź