miastoNS
Portal informacyjny | Nowy Sącz

Dyskont Dealz zagości w Galerii Sandecja

1 3 949

Dealz, część największej w Europie sieci dyskontów – Poundland, wynajął ok. 460 m2 powierzchni w Galerii Sandecja, pod pierwszy sklep tej marki w Nowym Sączu i 27. w Polsce, podała firma JLL, która w procesach negocjacyjnych doradzała właścicielowi Galerii, firmie TK Development.

Czytaj również: Agropromocja – będzie się działo!

Dealz jest obecny na polskim rynku od początku ubiegłego roku. Koncept od początku zakładał dynamiczną ekspansję w naszym kraju i w kilkanaście miesięcy otworzył 27 sklepów (włączając Nowy Sącz), oferujących szeroki wybór produktów spożywczych, drogeryjnych, artykułów papierniczych, do dekoracji i wyposażenia domu oraz zabawek.

Wejście Dealz do Sandecji przekłada się na jeszcze większą różnorodność oferty naszej galerii, którą rozwijamy w duchu najnowszych trendów na europejskim rynku handlowym i w oparciu o potrzeby naszych gości. Oznacza to, że Sandecja służy nie tylko codziennym czy weekendowym zakupom, ale staje się również atrakcyjnym miejscem spotkań, gdzie mieszkańcy mogą odetchnąć i spędzić swój wolny czas. Sprzyja temu uatrakcyjnianie strefy food court, do której niebawem wprowadzi się kolejny koncept gastronomiczny – Thai Express oferujący kuchnię orientalną – powiedział prezes TK Polska Operations Zygmunt Chyla.

Galeria Sandecja to centrum handlowe o łącznej powierzchni ponad 40 tys. m2, w którym znajduje się blisko 100 sklepów oraz punktów usługowych i gastronomicznych.

 

 

Dealz to międzynarodowa sieć sklepów, będąca częścią największej w Europie sieci dyskontów – Poundland. W sklepie znajdziesz produkty spożywcze, napoje, słodycze, kosmetyki, środki czystości, produkty dla zwierząt, artykuły wyposażenia i dekoracji domu, zabawki, artykuły papiernicze i wiele innych.

(ISBnews)
fot. dealz.pl; sandecja.pl

Komentarze Facebook
Zobacz również
1 komentarz
  1. Pawel pisze

    Kurde a Czm nie ma np adidas albo sizzera skoro ,,oferty naszej galerii, którą rozwijamy w duchu najnowszych trendów na europejskim rynku handlowym” te sklepy sa bardziej modne niż jakiś dealz Ale i tak ten cytat nie spełnia się w 100% ponieważ np galerie w Krakowie sa dużo lepsze niż te w NS

Zostaw odpowiedź