miastoNS
Portal informacyjny | Nowy Sącz

Eko beczka – najlepszy doradca w Twoim ogrodzie!

0 1 009

Zagospodarowanie i jak najlepsze wykorzystanie wód deszczowych to najnowszy trend w Europie i na świecie zarówno w gospodarstwach domowych jak również w przestrzeni miejskiej. Chcesz zużywać mniej wody wodociągowej? Nic prostszego, rozpocznij zbieranie deszczówki!

 

Czytaj również: 325 tys. złotych dofinansowania!
29 klubów z Sądecczyzny z rządowym wsparciem [Wykaz organizacji]

 

Ułatwi Ci to firma spod Nowego Sącza. W Wielogłowach swoją siedzibę ma eko beczka. Eko beczka to autoryzowany dystrybutor produktów niemieckiej firmy GARANTIA. W swoim asortymencie posiada dekoracyjne zbiorniki gromadzące wodę bezpośrednio z rynien, podziemne zbiorniki na deszczówkę, stylowe donice dekoracyjne, kompostowniki oraz całą gamę akcesoriów ogrodowych.

W programie „Moja Woda”, którego celem jest łagodzenie skutków suszy poprzez budowę przydomowych instalacji zatrzymujących deszczówkę, dotychczas złożono ponad 6 tys. wniosków na łączną kwotę 27 mln zł, poinformowało w piątek, 10 lipca Ministerstwo Klimatu.

 

 

Produkty oferowane przez firmę nie tylko ułatwiają pracę w ogrodzie, ale również nadają niesamowity klimat i atmosferę w Twoim zielonym królestwie.

 

 

Główną zaletą produktów oferowanych przez firmę eko beczka jest najwyższa jakość ich wykonania oraz innowacyjność. Jednak najważniejszym dla firmy jest fakt, że może pomóc nam w zgromadzeniu i zagospodarowaniu bezcennej dla nas i naszej Planety wody. Niestety czystej i użytecznej wody mamy coraz mniej w otoczeniu.

fot. eko-beczka.pl

 

Komentarze Facebook
Zobacz również

Zostaw odpowiedź