miastoNS
Portal informacyjny | Nowy Sącz

Era Pokato

1 302

Wielu z nas ma dużą tendencję do gromadzenia rzeczy. Jedni gromadzą ubrania, inni kosmetyki jeszcze inni elektronikę. Kilka lat temu alternatywą dla odkładania rzeczy zbędnych z myślą, że może jeszcze się kiedyś przydadzą, było oddanie ich komuś za darmo lub wystawienie na śmietnik. Te czasy na szczęście minęły, nastała nowa era…

Era Pokato.pl

Często robiąc porządki rzeczy dzielimy na kilka grup, to co się jeszcze przyda – czego używamy oraz to, co chcemy oddać lub sprzedać. Niejednokrotnie każdy z nas chcąc ofiarować komuś jakiś przedmiot czuł się niekomfortowo, bo nie zawsze są to rzeczy nowe. Obecnie nie musimy mieć takich skrupułów. Posiadając rzeczy do sprzedania czy, jeżeli stan naszego portfela i dobra wola na to pozwala – do oddania, możemy wystawić je umieszczając w serwisie Pokato.pl darmowe ogłoszenia sprzedam, kupię. Osób posiadających niski status materialny jest wokoło naprawdę wiele, jeżeli naszą wolą jest chęć niesienia pomocy w taki sposób możemy komuś zrobić wielką przyjemność i prezent. Właśnie prezent…

Ach te prezenty!

Sami dajemy i otrzymujemy prezenty, z różnych okazji urodzin, imienin, świąt, walentynek oraz wielu innych okazji. Gotówkę nie zawsze wypada ofiarować, nie jest to też prezent szczególnie elegancki więc spędzamy wiele czasu na poszukiwaniach idealnego prezentu. Jednak nie zawsze uda nam się trafić w gust obdarowanego, to samo działa w drugą stronę – nie zawsze sami jesteśmy zadowoleni z tego co otrzymaliśmy, lub prezenty po prostu się dublują. W takiej sytuacji zostaje nam jedno dodać ogłoszenie w serwisie Pokato i sprzedać nietrafiony upominek, a za otrzymaną gotówkę pozwolić sobie na małe szaleństwo i spełnienie aktualnej zachcianki. Przecież o to chodzi w prezentach, żeby sprawiały radość.

Małe dzieci, mały kłopot…

Wielu rodziców z trwogą patrzy na tempo wzrostu swoich pociech. Częstotliwość, z jaką maluchowi, czy nastolatkowi trzeba kupować buty, czy odzież w większym rozmiarze może przyprawić o zawrót głowy. Dzieci szczególnie te starsze mają już własny gust, niejednokrotnie rzeczy, jakie noszą kosztowały sporo, a tak naprawdę nie zdążyły się nacieszyć markową bluzą czy kurtką, które nadal wyglądają jak nowe, a już trzeba je było wymienić na większe. W takiej sytuacji sprzedaż tych rzeczy w serwisie Pokato, zdejmuje nam problem z głowy, bo część pieniędzy otrzymanych za sprzedaż rzeczy za małych przeznaczymy na zakup rzeczy większych, nie narażając tym samym budżetu domowego na bankructwo.

Miał być wymarzony koncert…

Bilety na ważne wydarzenia, szczególnie jeżeli mowa o koncertach światowej sławy artystów, sprzedawane są z ogromnym, nieraz kilkumiesięcznym wyprzedzeniem. Nieraz jednak w międzyczasie wydarzą się sytuacje, których nie jesteśmy w stanie przewidzieć. Jeżeli sytuacja zmusi nas do rezygnacji z naszych planów, jesteśmy przeważnie poszkodowani dwukrotnie, nie dość, że nie zobaczymy ukochanego artysty, przepadną nam pieniądze (wielokrotnie naprawdę duże), jakie wydaliśmy na bilet. Także w tej sytuacji z pomocą przychodzi nam serwis Pokato. Dzięki niemu możemy odzyskać pieniądze wyłożone na bilet, a w bonusie uszczęśliwić inną fankę czy fana ulubionej kapeli.

Każdemu z nas zdarzają się nietrafione zakupy dokonane pod wpływem impulsu niemożliwe do zwrócenia, czy nieudane prezenty. Bywa też tak, że zmienimy się po ciąży, w wyniku choroby czy diety i nagle okazuje się, że większość naszej garderoby na nas nie pasuje. I co z tym wszystkim, wyrzucić? Dzięki serwisowi Pokato możemy takie rzeczy sprzedać, zyskując środki na zakup czegoś co jest aktualnie nam potrzebne. Największą zaletą, jaką daje Pokato.pl, jest możliwość bycia po obu stronach transakcji, zarówno jako kupujący, jak i sprzedający. Ilość osób wystawiających rzeczy z roku na rok rośnie, wszyscy doceniamy zalety takiego sposobu zbywania rzeczy, dawania im nowego domu, a zarazem też lubimy kupować okazyjnie. Także nie ma się co zastawiać, do dzieła czas odwiedzić Pokato.pl!

Komentarze Facebook
Zobacz również
1 komentarz
  1. Jessica pisze

    ja hce ery dajmito. mi sie pszyda !!1!!1

Zostaw odpowiedź