miastoNS
Portal informacyjny | Nowy Sącz

Francuzi zakochali się w ich meblach! Sądeczanie mają je na wyciągnięcie ręki

1 3 084

Nawet 90% wyprodukowanych w Nowym Sączu mebli marki Bugajski, trafia do Francji, Niemiec, Austrii i Szwajcarii. Sądeckie produkty podbijają zachodni rynek, czego dowodem jest współpraca firmy z największymi sieciami handlowymi w Europie. Nie wszyscy jednak wiedzą, że znakomitej jakości meble marki Bugajski można obejrzeć i nabyć również w nowoczesnym salonie sprzedaży przy ul. Tarnowskiej 164 w Nowym Sączu.

 

Firma Meble Bugajski powstała w 1994 roku. Jej prezes Sławomir Bugajski zatrudniał jedną osobę do sprzedaży, sam zajmował się rozwożeniem produktów i kontaktami z klientami. – Dzisiaj firma zatrudnia ponad 250 osób. Cała nasza produkcja odbywa się w Nowym Sączu i jest bardzo zaawansowana technologicznie. Należy jednak podkreślić, że żadna z maszyn nie jest w stanie zastąpić człowieka. Każdy nasz produkt przechodzi przez ludzkie ręce, do każdego zamówienia podchodzimy indywidualnie i niezwykle skrupulatnie – mówi Agnieszka Kurlej, specjalista ds. digitalizacji w firmie Meble Bugajski. – Nie zamawiamy też gotowych komponentów. Nasz dział stolarni sam wycina z drewna interesujące nas kształty, montażyści łączą to w jedną bryłę. Później produkt trafia do działu oklejania, gdzie używamy wyłącznie ekologicznych klejów wodnych, następnie dział tkanin i skór, szwalnia i tapicernia, aż do ostatecznego montażu. Wykwalifikowani i zaangażowani pracownicy oraz najnowocześniejszy sprzęt sprawiają, że jesteśmy niezależni od dostawców i podwykonawców, dzięki czemu w pełni kontrolujemy cały etap produkcyjny naszych mebli – dodaje Agnieszka Kurlej.

 

24 lata temu Sławomir Bugajski sam rozwoził produkty do klientów. Dzisiaj zatrudnia ponad 250 Sądeczan!

 

Meble Bugajski charakteryzuje najwyższa jakość wykonania w połączeniu z przystępną ceną. Można się o tym przekonać w salonie firmowym, zlokalizowanym przy ul. Tarnowskiej 164 w Nowym Sączu. – Można tam znaleźć oczywiście przede wszystkim nasze produkty, ale nie tylko. Większa część naszego asortymentu to meble wypoczynkowe, wyposażenie salonu, czy sypialni. Ale posiadamy także w sprzedaży lustra, stoły, komody, dywany, czy lampy, a nawet meble kuchenne – wyjaśnia Monika Dyrek, dyrektor operacyjny w firmie Meble Bugajski.

 

Salon firmowy Meble Bugajski przy ul. Tarnowskiej 164 w Nowym Sączu

 

Tworzymy produkty ekskluzywne w oparciu o nasze doświadczenie i najnowsze technologie. Jesteśmy niezwykle elastyczni, potrafimy spełnić wszystkie wymagania naszych klientów. Posiadamy też w ofercie meble wysokiej klasy w bardzo przystępnej cenie. Zawsze staramy się podążać za trendami, również w kwestii nowinek technologicznych. Te trendy na przestrzeni ostatnich lat bardzo się zmieniły, warto zatem je poznać, zobaczyć jak nowe meble mogą odmienić wnętrza naszych mieszkań. A można tego dokonać oczywiście w naszym firmowym salonie – zachęca Grzegorz Młynarczyk, dyrektor ds. produkcji w firmie Meble Bugajski.

 

Mat. prom.

Komentarze Facebook
Zobacz również
1 komentarz
  1. Tadek Trzetrzewina pisze

    Wow. Nic o nich nie wiedziałem…

Zostaw odpowiedź