miastoNS
Portal informacyjny | Nowy Sącz

Grupa Autoremo awansuje wśród najlepszych dealerów

0 85

Listę największych dealerów w Polsce ogłoszono podczas odbywającej się w Hotelu Warszawianka w Jachrance nad Zalewem Zegrzyńskim Gali TOP50.

 

Uroczysta gala to część konferencji FORUM TOP100, podczas której dealerzy samochodów, wraz z ekspertami, dyskutują o tym, jak najlepiej i najskuteczniej rozwijać dealerskie biznesy, a także jakie światowe trendy będą decydować o powodzeniu polskich dealerów w najbliższych latach.

Grupa Autoremo, której jeden z salonów – Škoda Autoremo – mieści się przy ul. Wiśniowieckiego w Nowym Sączu, sprzedała w 2017 roku 3812 samochodów notując tym samym wzrost o 26,98%. Tak wysoki wynik sprzedaży uplasował Grupę Autoremo na wysokim, 21. miejscu (o trzy pozycje wyżej w stosunku do 2016 roku).

 

 

Grupa Autoremo to największy dealer samochodów na Podhalu i jeden z najszybciej rozwijających się w Polsce. Grupa Autoremo to salony samochodowe, a także blacharnie, lakiernie i autoryzowane serwisy: Autoremo, Anndora i Autoneo w Bukowinie Tatrzańskiej, Nowym Targu, Nowym Sączu i Krakowie. W ofercie Grupy Autoremo znajdują się takie marki, jak: Mazda, Hyundai, Renault, Volkswagen, Škoda i Dacia. Grupa Autoremo zaopatruje również wymagających przedsiębiorców w pojazdy Volkswagen Użytkowe oraz Renault Pro+.

 

 

Artykuł sponsorowany

Komentarze Facebook
Zobacz również

Zostaw odpowiedź