miastoNS
Portal informacyjny | Nowy Sącz

Ich meble zdobią wnętrza ekskluzywnych, europejskich hoteli! Produkują je w Łabowej [ZDJĘCIA]

1 1 756

Nowoczesne, klasyczne i stylowe meble wyprodukowane w Fabryce Mebli Beskid zdobią wnętrza wielu restauracji i hoteli w Niemczech, Szwecji czy na Słowacji. Sądeckie produkty trafiają do różnych regionów Europy, aby służyć turystom z całego świata. Również Sądeczanie mają je na wyciągnięcie ręki. Wystarczy odwiedzić nowoczesny salon Fabryki Mebli Beskid w Łabowej.

Fabryka Mebli Beskid produkuje stoły oraz krzesła od 1996 roku, a pod obecną nazwą funkcjonuje od 2003 roku. Wówczas właściciel Stanisław Kucia przeniósł firmę do Łabowej, gdzie zaadaptował do swoich potrzeb budynki po garbarni. – Zaczynaliśmy od składania mebli w garażu, a obecnie rozbudowujemy nie tylko produkcję, ale także salon meblowy. W swojej ofercie mamy ponad 80 wzorów krzeseł i ponad trzydzieści rodzajów stołów, które są naszymi produktami wiodącymi. Klienci mogą zakupić u nas stoły z blatem szklanym, czy z blatem z drewna litego w wybranej kolorystyce, dostępnej także dla krzeseł. Posiadamy również szeroki wybór obić z najlepszych firm branży tapicerskiej. Wykonujemy też zamówienia niestandardowe, do których najczęściej zaliczają się stoły powiększone lub pomniejszone o kilkadziesiąt centymetrów – mówi Stanisław Kucia.

Stanisław Kucia właściciel Fabryki Mebli Beskid

Meble, które trafiają do klienta, wykonywane są z wielką starannością i dbałością o każdy element. Produkcją zajmuje się wykwalifikowana grupa pracowników. – Dysponujemy nowoczesnym centrum obróbczym sterowanym komputerowo, dzięki czemu każda partia elementów danego modelu mebla jest taka sama. Podczas procesu produkcji kładziemy duży nacisk na stabilność konstrukcji i jakość połączeń, a większość naszych krzeseł posiada dodatkowe wzmocnienia. Do klienta trafia gotowy produkt, który jest dostarczany w całości – podkreśla właściciel Fabryki Mebli Beskid.

Warto zaznaczyć, że podczas procesu produkcji każdy mebel przechodzi przez ręce pracowników. – Współpracujemy z lokalnymi dostawcami, którzy zapewniają nam materiał wysokiej jakości. Drewno, które do nas dociera, jest już przygotowane do obróbki. W kolejnym etapie są wycinane elementy stołów i krzeseł, a każdy mebel jest składany i malowany ręcznie przez naszych pracowników – wyjaśnia Bartłomiej Kołacz, Kierownik Produkcji w Fabryce Mebli Beskid.

Meble z Fabryki Mebli Beskid, które cechuje najwyższa jakość oraz przystępna cena można zobaczyć w salonie firmowym, zlokalizowanym w Łabowej 21. Na miejscu można nabyć także produkty firmy Black Red White oraz meble Szynaka. Ponadto klient może liczyć na kompleksową obsługę nie tylko w czasie dokonywania zakupu, ale również po okresie gwarancji. – Jeżeli model krzesła nie został wycofany z produkcji, to można domówić takie same krzesła nawet po kilku latach. Istnieje również możliwość wymiany tapicerki w wyprodukowanych przez nas krzesłach, fotelach, czy sofach na nową. Dodatkowo zapewniamy pomoc przy przeorganizowaniu wykonanych i zamontowanych przez nas mebli kuchennych np. w celu wstawienia zmywarki – dodaje Bartłomiej Kołacz.

Bartłomiej Kołacz Kierownik Produkcji w Fabryce Mebli Beskid

Warto podkreślić, że Fabryka Mebli Beskid wyposaża restauracje, hotele oraz domy weselne nie tylko w całej Polsce, ale również za granicą. – Nasze stoły, krzesła czy łóżka znajdują się w wielu niemieckich, szwedzkich czy słowackich hotelach i restauracjach. Jedna z najciekawszych naszych realizacji miała miejsce w Sztokholmie, gdzie wyposażyliśmy Restaurację Perską Shahrzad Persiskt Kök. To była duża i ciekawa realizacja, a my nadal mamy kontakt z tym klientem. Ostatni wyposażyliśmy hotel w Świeradowie i przymierzamy się do kilku realizacji na Sądecczyźnie – opowiada Stanisław Kucia.

W salonie, który znajduje się w Łabowej można nie tylko zobaczyć modele mebli Fabryki Mebli Beskid, ale również zapoznać się z ofertą Black Red White na którą składają się m.in. fotele, kanapy, łóżka czy szafki i kuchnie. Nie brakuje tam również elementów do dekoracji wnętrz takich jak flakony, obrazy czy ozdobne lampki.

 

Mat. prom.

Komentarze Facebook
Zobacz również
1 komentarz
  1. miłosz pisze

    te meble to prawdziwe dzieła sztuki, funkcjonalne i praktyczne. Powodzenia w dalszym biznesie

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.