miastoNS
Portal informacyjny | Nowy Sącz

IKEA mobilnie w Nowym Sączu

0 15 802

Mieszkańcy Sądecczyzny, którzy chcą zrobić zakupy w IKEA, nie muszą już jechać specjalnie do Krakowa. Od 17 października produkty szwedzkiej sieci można odbierać w mobilnym punkcie w Nowym Sączu.

 

Czytaj również: Kobieta w świecie biznesu! 5 porad, jak odnieść sukces

 

Pierwszy w powiecie nowosądeckim Mobilny Punkt Odbioru Zamówień IKEA dostępny jest trzy razy w tygodniu przy ul. Bulwar Narwiku 22 (parking sklepu Kaufland). Meble i akcesoria wyposażenia wnętrz odbierać można we wtorki i czwartki między godz. 16:00 a 19:00 oraz w soboty od 9:00 do 12:00. Zamówienia można składać na IKEA.pl, telefonicznie lub za pomocą aplikacji mobilnej IKEA. Opłata za kompletowanie i transport wynosi 29 zł, bez względu na wagę i wielkość produktów.

 

 

Mobilny punkt odbioru zakupów w sieci IKEA mieści się przy Bulwarze Narwiku w Nowym Sączu (parking Kaufland)

IKEA stale rozwija nowe kanały sprzedaży i stara się być bliżej swoich klientów, poszerzając zasięg usługi Zamów i Odbierz. W całej Polsce działają już 22 Punkty Odbioru Zamówień zlokalizowane poza sklepami IKEA oraz 6 Mobilnych Punktów Odbioru Zamówień. W Małopolsce poza Nowym Sączem mobilne punkty funkcjonują jeszcze w Chrzanowie i Myślenicach. Punkty odbioru zamówień znajdują się też w Gemini Park Tarnów oraz w Wieliczce.

 

 

Komentarze Facebook
Zobacz również

Zostaw odpowiedź