miastoNS
Portal informacyjny | Nowy Sącz

Jak skorzystać z e-wizyty w ZUS – dyżur telefoniczny

0 176
W trosce o bezpieczeństwo klientów  Zakład Ubezpieczeń Społecznych wprowadził e-wizyty. Z dowolnego miejsca można załatwić sprawę podczas wideorozmowy z pracownikiem ZUS. O tym jak korzystać z nowej usługi będzie można porozmawiać z ekspertem sądeckiego ZUS już w piątek 20 listopada.

 

Czytaj również: Około 111 km dróg dwujezdniowych na etapie prac dokumentacyjnych w Małopolsce! Wśród najważniejszych „Sądeczanka”!

 
W czasie pandemii, ZUS zachęca do bezpiecznych form kontaktu – przez internet. Wystarczy zarezerwować e-wizytę lub skorzystać z Platformy Usług Elektronicznych (PUE). Profil na PUE pozwala załatwić wiele spraw. Poza aktywowaniem bonu turystycznego, można składać wnioski i generować dokumenty z danymi ze swojego konta, m.in. zaświadczenie o niezaleganiu. A wszystko to bez konieczności wizyty w placówce ZUS.
 
W czasie dyżuru organizowanego przez oddział ZUS w Nowym Sączu będzie można dowiedzieć się m. in. jak zarezerwować e-wizytę i jak się do niej przygotować. Jakie sprawy można załatwić w czasie wideorozmowy.  Będzie można również zapytać o Platformę Usług Elektronicznych ZUS.
 
Dyżur odbędzie się w piątek 20 listopada, w godz. 12.00 – 14.00, pod numerem telefonu 18 449-85-45.
 
Komentarze Facebook
Zobacz również

Zostaw odpowiedź