miastoNS
Portal informacyjny | Nowy Sącz

Kolejny SMYK w Nowym Sączu!

0 398

W środę, 16 października, został otwarty kolejny sklep sieci SMYK w Nowym Sączu. Drugi w tym mieście salon znajduje się w Galerii Sandecja. Na klientów czeka szeroka gama produktów dla dzieci w wieku od 0 do 14 lat. Z okazji otwarcia sklepu dzieci będą mogły wziąć udział w ciekawych animacjach, a rodzice – zrobić zakupy z 20% zniżką.

 

Czytaj również: Środki na nowy most nad Dunajcem nie przepadną!
Pieniądze są zabezpieczone

 

– SMYK to sklep, w którym pod jednym dachem znajdzie się wszystko, co niezbędne dla dzieci od malucha po nastolatka. Stale się rozwijamy jako sieć proponując naszym klientom kolejne lokalizacje sklepów stacjonarnych oraz poszerzając asortyment sklepu internetowego smyk.com. Z okazji otwarcia nowego sklepu SMYK w Nowym Sączu przygotowaliśmy specjalną promocję: 20% zniżki na zabawki, ubrania, buty oraz akcesoria niemowlęce. Rodzicom życzymy udanych zakupów, a dzieciom doskonałej zabawy – mówi Magdalena Dąbska, przedstawicielka sieci sklepów SMYK.
Adres i godziny otwarcia nowego sklepu SMYK

Galeria Sandecja w Nowym Sączu
ul. Węgierska 170
33-300 Nowy Sącz

Godziny otwarcia:
poniedziałek – sobota 10.00 – 21.00
niedziela 10.00 – 20.00

Smyk to największa w Polsce sieć sklepów specjalistycznych dla dzieci. Jej historia sięga roku 1977, kiedy został otwarty Dom Handlowy Smyk. Obecnie w Polsce działa blisko 200 sklepów SMYK oraz sklep internetowy smyk.com. Sklepy SMYK działają też na Ukrainie i w Rumunii. Dodatkowe informacje: smykgroup.com.

Komentarze Facebook
Zobacz również

Zostaw odpowiedź