miastoNS
Portal informacyjny | Nowy Sącz

Najlepsze kawy ziarniste [Ranking]

0 823

Szukasz najlepszej kawy ziarnistej? W poniższym artykule wspólnie z właścicielami sklepu CzasKawy.pl przygotowaliśmy dla Was ranking najlepszych kaw ziarnistychPoniższy ranking został opracowany w oparciu o najczęściej wybierane kawy ziarniste w sklepie CzasKawy.pl w ubiegłym miesiącu.

 

Najlepsze kawy ziarniste ranking kwiecień 2021

 

Miejsce 1: Riposso Bianco 100% arabica

Riposso Bianco 100% arabica to zdecydowany faworyt pośród wszystkich marek sprzedawanych w sklepie. Wpływa na to kilka elementów takich jak:

  • wysoka jakość ziaren wypalanych w nowoczesnych piecach
  • niespotykana świeżość – o ile ziarna importowane są z ameryki południowej oraz środkowej, o tyle wypalane są w polskiej palarni. Dzięki temu w przeciwieństwie do innych, znanych marek kaw nie leżakują one wiele miesięcy w transporcie. Zamawiane w niewielkich partiach są niemal od razu wysyłane do Klientów
  • estetyka – kawa ta często wybierana jest jako prezent z tego względu, że pakowana jest dodatkowo w bawełnianą torbę z pieczątką Riposso, która podkreśla jej jakość i stanowi doskonały pomysł na nieszablonowy prezent.

To wszystko sprawia, że kawa ta charakteryzuje się fenomenalnym stosunkiem jakości do ceny, który sprawia, że Klienci bardzo często po nią wracają.

Dodatkowe informacje na temat Riposso Bianco 100% arabica:

  • rodzaj ziaren: 100% arabica
  • stopień palenia: średni

 

Miejsce 2: KIMBO Aroma Gold

Skład: 100% arabica
Zawartość kofeiny: niska
Stopień palenia: średni

Drugą najczęściej wybieraną kawą okazała się kawa Kimbo Arola Gold. Jej popularność w naszym sklepie idzie w parze z opiniami, które zamieszczają nasi Klienci (na karcie produktu tej kawy znajdziesz opinie, które zostały zamieszczone wyłącznie przez osoby, które zakupiły tą kawę). Jest to jedna z popularniejszych kaw ziarnistych KIMBO, która zawsze cieszyła się dużą popularnością – jednak nawet my nie przewidywaliśmy, że okaże się tak popularna w Polsce. 

 

Miejsce 3: Riposso Crema Blend

Skład: 70% arabica i 30% robusta

Harmonijne połączenie delikatnych ziaren arabica z bogatymi w kofeinę ziarnami robusta sprawia, że Riposso Crema Blend posiada rzesze swoich stałych Klientów, którzy powracają po nią każdego miesiąca. Od wielu miesięcy ta kawa jest jedną z najczęściej wybieranych kaw w naszym sklepie – w związku z tym nie zaskoczyło nas, że w tym miesiącu po raz kolejny pojawiła się w top 3 najczęściej wybieranych mieszanek kaw ziarnistych.

 

 

Komentarze Facebook
Zobacz również

Zostaw odpowiedź