miastoNS
Portal informacyjny | Nowy Sącz

Największa inwestycja sieci w tym roku zakończona! Już jutro otwarcie Castoramy

0 1 085

W Nowym Sączu otwiera się Castorama, nowoczesny sklep najpopularniejszej sieci budowlano-wykończeniowej w kraju. 16 września pierwszych klientów przywita atrakcyjna oferta oraz profesjonalna obsługa. Budowa obiektu trwała 15 miesięcy, sieć da zatrudnienie 140 osobom w regionie.

 

Czytaj również: Sandecjo do boju! W sobotę ważny mecz z Odrą, wszyscy na stadion

 

Nowa Castorama otworzy drzwi dla pierwszych klientów we środę 16 września. Obiekt zlokalizowany przy ulicy Węgierskiej 94 jest największą tegoroczną inwestycją sieci w regionie. Budowa trwała 15 miesięcy, a zatrudnienie w ramach nowych miejsc pracy znalazło ponad 140 osób. Klientów zaskoczy bogactwem asortymentu i usług.

Lokalna Castorama zapewni mieszkańcom Nowego Sącza i okolic dostęp do szerokiej gamy produktów budowlanych, wykończeniowych i dekoracyjnych. Oferta nowego sklepu zawiera produkty z różnych kategorii cenowych czy propozycji aranżacyjnych. Zarówno profesjonaliści, jaki i dopiero szukający inspiracji klienci mogą być zaskoczeni bogactwem asortymentu. Oferowane produkty zamówimy również na Castorama.pl lub telefonicznie, a dzięki wygodnej formie usługi „zamów w dostawie” zostaną one dostarczone pod wskazany adres lub do Paczkomatu InPost. Dla tych, którym zależy na czasie, Castorama oferuje usługę „zamów i odbierz”, dzięki której skompletowane zamówienie odbierzemy w sklepie już w 2 godziny po jego złożeniu.

Sklep zatrudnia 124 pracowników, którzy zaoferują klientom profesjonalną obsługę oraz fachowe doradztwo, z którego słynie popularna sieć. Na terenie sklepu będzie można również odbyć konsultację i poprosić o przygotowanie projektu np. łazienki przez profesjonalnego projektanta. Oprócz tego będą dostępne również liczne strefy inspiracji, między innymi kuchni, łazienki i garderoby – dzięki nim każdy będzie mógł sprawdzić jakie rozwiązania i produkty będą dla niego najlepszym wyborem.

Sieć przypomina, że każdy kto zdecyduje się odwiedzić sklep, będzie musiał się liczyć z obowiązkiem zasłaniania nosa i ust, dezynfekcji rąk na wejściu oraz zachowania dystansu społecznego. Bezpieczeństwo pracowników oraz klientów jest w sklepie traktowane priorytetowo.

Informacje o spółce Castorama
Castorama Polska Sp. z o.o. jest liderem w kategorii polepszania warunków mieszkaniowych w naszym kraju. Firma uruchomiła swój pierwszy sklep w 1997 roku. Obecnie prowadzi sprzedaż w 81 lokalizacjach w różnych częściach Polski. Zapewnia również klientom w całym kraju dostęp do oferty on-line. Spółka zatrudnia ponad 12 tys. pracowników. Castorama Polska Sp. z o.o. jest częścią Kingfisher plc, międzynarodowej spółki posiadającej prawie 1200 sklepów w 10 krajach Europy. W celu uzyskania dalszych informacji zapraszamy na stronę www.castorama.pl oraz www.kingfisher.com.

 

Komentarze Facebook
Zobacz również

Zostaw odpowiedź