miastoNS
Portal informacyjny | Nowy Sącz

Niezwykle wydajna bateria w MacBook’u Pro

0 179

MacBook Pro od Apple to urządzenie, które stworzono z myślą o najbardziej wymagających użytkownikach. Najnowszy model zachwyca wyjątkowym designem, świetnymi podzespołami, dbałością o każdy, nawet najmniejszy szczegół, a przede wszystkim niezwykle wydajną baterią, która bije rekordy!

MacBook Pro M1

Nie ma najmniejszej wątpliwości, że najnowszy MacBook jest Pro nie tylko z samej nazwy. Wyposażonego w układ Apple M1, które gwarantuje świetne osiągi i to w każdej dziedzinie! Doskonała grafika, piekielna szybkość, świetna moc obliczeniowa i oczywiście energooszczędność. Według producentów CPU działa 2,8 razy szybciej w porównaniu do poprzedniego modelu! Natomiast GPU sprawia, że grafika jest wydajniejsza nawet 5 razy. To prawdziwa rewolucja! Ten sprzęt nie ma sobie równych! Jednak to nie wszystko. M1 i system operacyjny macOS Big Sur to duet idealny, zapewniający szybkość pracy oraz ekspresowe wybudzanie. Wystarczy, że uruchomimy MacBooka, aby płynność nas pozytywnie zaskoczyła. Gigant z Cupertino stworzył naprawdę sprzęt doskonały!

Niezwykle wydajna bateria w MacBook’u Pro

W MacBook Pro znajdziemy 8-rdzeniowy procesor. 4 rdzenie czipu M1 są odpowiedzialne za zadania specjalne, do których zaliczyć można m.in. montaż filmów, obróbka zdjęć w Adobe Lightroom czy też miksowanie dźwięku. Ponadto, wyposażono go w 4 rdzenie energooszczędne, służące do nieco mniej wymagających zadań. Co ciekawe, zużywają one aż 10 razy mniej energii! To wszystko ma pozytywny wpływ na świetny czas pracy baterii. Do tej pory Apple nie słynęło z długiego czasu pracy na jednym ładowaniu. Wielu użytkowników pracowało, podpinając MacBooka do zasilacza. W zależności od wykonywanych zadań urządzenie umożliwiało pracę zazwyczaj do około 8 godzin. Jednak gigant z Cupertino postanowił wprowadzić rewolucję.

Dzięki układowi M1 MacBook Pro jest bezkonkurencyjny! Bateria umożliwia prace na urządzeniu przez 17-20 godzin oglądania ulubionych seriali i filmów, obróbki grafiki, napisania artykułów na stronę www. Producent oficjalnie gwarantuje do 17 godzin przeglądania stron www i do 20 godzin odtwarzania  wideo na jednym ładowaniu. Czyli dokładnie siedem (w przypadku przeglądania stron) i dziesięć (odnosząc się do odtwarzania wideo) razy więcej niż w poprzednim modelu! Robi wrażenie, prawda? Warto dodać, że bateria ma dokładnie taką samą pojemność, czyli 58,2 Wh.

Niezwykły MacBook M1 – dla wymagających użytkowników

MacBook M1 to wyjątkowy sprzęt, który stworzono z myślą o najbardziej wymagających użytkownikach. Gigant z Cupertino zrobił krok naprzód, tworząc niezwykle wydajne i piekielnie szybkie urządzenie. To doskonała propozycja dla osób, dla których komputer stanowi podstawowe narzędzie pracy. Jeśli nie ogranicza Cię budżet, a potrzebujesz komputera Pro, to ten model z pewnością okaże się strzałem w 10! Praca na nim to czysta przyjemność. A oglądanie ulubionego serialu czy kilku filmów, gdy tylko wykonasz obowiązki, będzie jeszcze fajniejsze! Zwłaszcza że MacBook nie musi być podłączony do zasilacza przez wiele godzin.

 

Komentarze Facebook
Zobacz również

Zostaw odpowiedź