miastoNS
Portal informacyjny | Nowy Sącz

Po czym poznać dobry sklep zoologiczny?

0 404

Każdy z nas, kto ma w domu zwierzątko, zrobi wszystko, aby pupilowi było jak najlepiej. Dotyczy to także kupowania dobrej karmy i bezpiecznych dla czworonoga zabawek, chociaż musimy przy okazji pilnować, aby nie pójść z torbami. Jak jednak wybrać ten najlepszy sklep zoologiczny? Na co zwrócić uwagę, aby nie naciąć się na podrobioną karmę czy niebezpieczne elementy wystroju klatki?

  1. Sprawdź, czy sklep oferuje dobre marki
  2. Nie kupuj po wyraźnie zaniżonych cenach
  3. Sklep online to oszczędność czasu, ale uważaj na jakość produktów 

Sprawdź, czy sklep oferuje dobre marki
Sklep zoologiczny, który nie ma w ofercie wiodących karm dla naszego pupila, nie jest dobrym sklepem zoologicznym. Warto wiedzieć, że od tego, w jaki sposób karmimy nasze zwierzę, zależy jego stan zdrowia i przewidywana długość życia. I tak w przypadku psów i kotów powinniśmy zdecydowanie unikać wszelkich “marketowych” karm pełnych zboża, a wybierać te pełnowartościowe, ze zdrowymi dla zwierzaka węglowodanami i dużą ilością mięsa. Z kolei gryzonie będą potrzebowały odpowiednich mieszanek ziół, ptaki – zbóż i pestek i tak dalej. Jeżeli sklep zoologiczny nie ma do zaoferowania żadnej pełnowartościowej karmy czy przekąski, nie warto robić w nim zakupów – ze względu na dobro i zdrowie naszego małego przyjaciela.

Nie kupuj po wyraźnie zaniżonych cenach
Wszyscy lubimy promocje i korzystanie z nich nie jest niczym złym. Jeżeli jednak natykamy się, szczególnie w internecie, na drogie, dobre karmy wystawione za podejrzanie zaniżoną cenę, nie kupujmy na takich “okazjach”. Jest to niestety coraz częstszy proceder, gdzie oryginalna karma zostaje zastąpiona gorszą, a my nie tylko przepłacamy, ale i nie dostarczamy naszemu zwierzakowi odpowiedniego pożywienia. Pod względem droższych produktów lepiej wybierać jest sprawdzone sklepy internetowe lub stacjonarne, gdzie cena produktu oscyluje w granicach normy, a my mamy pewność, że nie zaszkodzimy naszemu pupilowi.

Sklep online to oszczędność czasu, ale uważaj na jakość produktów
W dobie ciągłego zabiegania i zapracowania sklep internetowy z rzeczami dla zwierzaków to często prawdziwe zbawienie. Nie należy bać się kupowania przez sieć, jednak dobrze jest zweryfikować sklep, zanim zostawimy w nim nasze pieniądze. Tutaj dobrze sprawdzą się opinie w internecie, np. na Facebooku albo w wizytówce firmy w Google. Jednym z dobrych i uznanych sklepów zoologicznych w sieci jest https://zooart.com.pl/, gdzie zawsze mamy gwarancję najlepszej jakości zarówno dla produktów żywnościowych, jak i zabawek czy dodatków do klatki naszego zwierzaka.

 

Komentarze Facebook
Zobacz również

Zostaw odpowiedź