miastoNS
Portal informacyjny | Nowy Sącz

Ruszył projekt dla branży turystycznej!

0 169

Polska Organizacja Turystyczna (Oddział zamiejscowy ds. obsługi i promocji Polskiego Bonu Turystycznego) rozpoczęła realizację projektu Certyfikat Dobrych Praktyk. Celem projektu jest pomoc w ponownym uruchomieniu i poprawa sytuacji sektora turystycznego oraz promocja obiektów noclegowych i organizatorów turystyki, którzy w trakcie realizacji Programu Polski Bon Turystyczny profesjonalnie prowadzą swoją działalność, świadczą usługi turystyczne na wysokim poziomie i dbają o bezpieczeństwo podróżnych. Projekt Certyfikacji Podmiotów Turystycznych ma na celu podniesienie atrakcyjności oraz bezpieczeństwa oferty turystycznej w Polsce.

 

Czytaj również: Legendarne połączenie coraz bliżej! Nowy wiadukt i most kolejowy w Nowym Sączu [Zdjęcia]

 

Do projektu zaproszeni są wszyscy przedsiębiorcy turystyczni oraz organizacje pożytku publicznego zarejestrowane w programie Polski Bon Turystyczny, które świadczą usługi hotelarskie lub są organizatorami imprez turystycznych i są zarejestrowane w programie Polski Bon Turystyczny.

Szczegółowe informacje na temat projektu znajdziecie Państwo na stronie: http://certyfikat.pot.gov.pl/

Przedsiębiorcy znajdą tam:

– formularz zgłoszeniowy,

– korzyści z przystąpienia do projektu,

– zbiór dobrych praktyk.

Każdy z podmiotów, który zgłosi się do projektu oraz, który weźmie udział w obydwu planowanych w ramach projektu działaniach i będzie realizował program Polski Bon Turystyczny według wysokich standardów i norm bezpieczeństwa, otrzyma Certyfikat Dobrych Praktyk. Uczestnicy projektu zostaną dodatkowo wyróżnieni w publikacji Katalog Dobrych Praktyk, oznaczeni na mapie projektu podmiotów realizujących usługi z użyciem Polskiego Bonu Turystycznego oraz otrzymają prawo do korzystania z logo certyfikatu w celach promocyjnych i komunikacyjnych. Uzyskanie certyfikatu jest bezpłatne.

 

Fot., źródło: Starostwo Powiatowe w Nowym Sączu, propertynews.pl

 

 

Komentarze Facebook
Zobacz również

Zostaw odpowiedź