miastoNS
Portal informacyjny | Nowy Sącz

Sądecki Grimbud z kontraktem za przeszło 26 milionów złotych!

0 1 058

Pochodząca z Nowego Sącza firma Grimbud w ubiegłym tygodniu (7 sierpnia) podpisała umowę generalnego wykonawstwa mieszkań wielorodzinnych w Krakowie. Zamawiającym jest Centrum Nowoczesnych Technologii. Całkowity koszt inwestycji to 26 milionów 193 tysiące złotych.

 

Czytaj również: „Szybkie przyjęcie euro nie jest w interesie polskiej gospodarki”

 

– 7 sierpnia 2019 roku wpłynęła do spółki informacja przekazana przez podmiot zależny tj. Centrum Nowoczesnych Technologii SA spółka komandytowa (zamawiający) o zawarciu w dniu 6 sierpnia 2019 roku z Zakładem Budowlano-Montażowy “GRIMBUD” sp. z o.o. z siedzibą w Nowym Sączu (wykonawca) umowy o generalne wykonawstwo budynku mieszkalnego wielorodzinnego nr B4 wraz z infrastrukturą towarzyszącą, II etapu inwestycji Nowa 5 Dzielnica w Krakowie – czytamy w komunikacie. – Z tytułu realizacji przedmiotu umowy wykonawca otrzyma wynagrodzenie ryczałtowe w rozumieniu art. 632 Kodeksu cywilnego, które wynosi 26.193 tys. zł netto.

Firma Grimbud działa od ponad dwudziestu lat i z powodzeniem zrealizowała ponad 158 projektów. Doświadczenie, jakie zdobyła, czyni ich usługi korzystnymi i odpowiednimi dla każdego klienta. Wykorzystując najnowsze dostępne technologie oraz nowoczesne i kompleksowe podejście do budowy, są w stanie rozwijać i stale poprawiać jakość usług, niezależnie od tego, jak bardzo skomplikowany czy nieprzewidywalny jest projekt. Prezesem zarządu Grimbud jest Ryszard Maciak.

Nowa 5 Dzielnica to prestiżowa inwestycja powstająca w samym sercu Krakowa. U zbiegu ulic Wrocławskiej i Racławickiej znajdzie się kompleks mieszkalny, którego architektura idealnie współgra z krajobrazem okolicy. Nowa 5 Dzielnica to nowoczesny styl w połączeniu z tradycyjnymi wzorcami. Inwestor zadbał o wiele szczegółów, dzięki którym życie mieszkańców stanie się wygodne i bezpieczne. Osiedle, ze względu na centralne położenie, bliskie sąsiedztwo Starego Miasta, ciągów komunikacyjnych, szkół oraz innych obiektów użyteczności publicznej, w tym także rozbudowanego zaplecza handlowo-usługowego stanowi atrakcyjny wariant dla wszystkich, którzy cenią sobie codzienny komfort. 

Rafał Kmak
fot. nowa5dzielnica.pl

Komentarze Facebook
Zobacz również

Zostaw odpowiedź